مجتمع تجاری رویال تبریز

29861 2018/02/26
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 8 امتیاز : 4.5]
آدرس

مجتمع تجاری تفریحی رویال تبریز یکی از مراکز خرید تبریز می باشد که در منطقه نصف راه بنا شده، این مکان هم از لحاظ جغرافیایی در مرکزی ترین نقطه قرار دارد و هم از نظر تراکم جمعیتی در پر جمعیت ترین بخش شهر واقع شده است. به دلیل تراکم جمعیتی بالای منطقه نصف راه لزوم احداث مرکز خریدی کامل چه از لحاظ ملزومات و پوشاک و چه از لحاظ تفریحی داشته است. مرکز خرید و مجتمع تفریحی رویال با داشتن انواع کالاهای متنوع و بورس بهترین های موجود توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کرده همچنین این مجتمع دارای بهترین و بزرگترین شهر بازی سرپوشیده می باشد که با توجه به تراکم بالای جمعیتی در منطقه خود نقطه قوت به حساب می آید.

مشخصات کلی

مرکز خرید رویال تبریز با مساحت تقریبی حدود 1500 کیلومتر مربع و در 5 طبقه طراحی و اجرا شده است. این مجتمع تجاری تفریحی دارای 100 مغازه تجاری در 2 طبقه می باشد که در آن انواع کالاهای مورد نیاز و مصرفی برای مشتریان به فروش می رسداز قسمتهای مختلف تشکیل شده است.شهر بازی این مجتمع تفریحی با ارتفاع ۶ متر و به وسعت ۱۵۰۰ متر مربع از بزرگترین و مجهز ترین شهر بازی های موجود می باشد. فود کورت به تعداد ۱۵ مغازه اغذیه فروشی از دیگر بخش های مورد توجه مشتریان مجتمع می باشد.هم چنین این مجتمع دارای پارکینگ با ظرفیتی حدود 150 خودرو می باشد.مرکز تجاری رویال تبریز دارای سالن تولد و مراسمات خاص برای مشتریان بویم و گردشگران این منطقه نیز می باشد.

بخش تجاری

پاساژ رویال تبریز با مساحت تقریبی حدود 1500 کیلومتر مربع در ضلع شرقی میدان جهاد بنا شده است. این مرکز تجاری دارای 5 طبقه می باشد که از این 5 طبقه 2طبقه آن تجاری است که دارای بورس انواع پوشاک و کالاهای مورد نیاز می باشد به طوری که مشتریان با مراجعه به این مجتمع دیگر نیازی به بازار گردی های اضافه نداشته و تمامی نیاز های خود را می تواند از این مجتمع تامین کند. شهربازی سرپوشیده رویال تبریز در یک طبقه به وسعت 1500 کیلومتر بنا شده که میتوان از آن به کامل ترین شهربازی موجود یاد کرد. زیرا در این شهر بازی علاوه بر بولینگ دارای سینما 7بعدی و انواع وسایل بازی برای کودکان نیز می باشد.

بخش خدماتی و رفاهی

مجتمع تجاری تفریحی رویال تبریز دارای کاملترین شهربازی موجود در منطقه می باشد که امکاناتی نظیر: بولینگ_کشتی صبا_ماشین برقی_چرخ و فلک کودکان_سینما هفت بعدی_تاب بچه_ایر هاکی و فوتبال دستی_انواع دستگاههای گیم و بازی رایانه ای_شهر توپ_هواپیما_کشتی ترس و…. می باشد. هم چنین این مجتمع دارای فود کورت شامل 15 فروشگاه می باشد. این مجموعه از ساعت 10 صبح تا ساعت 10 شب پذیرای مشتریان و گردشگران است.

آدرس: ضلع شرقی میدان جهاد

شماره تماس : 04134430629

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید