مرکز خرید میلاد نور تبریز

19884 2018/03/13
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 6 امتیاز : 5]
آدرس

مرکز خرید میلاد نور ولیعصر با هدف گسترش و توسعه بازار های شهر تبریز و در راستای مدرن سازی آن ها در سال 93 ساخته شده است. مرکز خرید میلاد نور تبریز در وسط میدان ولیعصر که در گذشته فضای سبز و درخت های بیشمار جا داشته بنا شده است. مرکز خرید میلاد نور ولیعصر همچون دیگر مراکز خرید موجود در شهر تبریز هم نوساز است و هم از اصول معماری نوین پیروی می کند. این مرکز از کامل ترین و جامع ترین بازار هایی است که انواع کالا ها را در خود جای داده است. مرکز خرید ولیعصر هر روزه پذیرای تعداد بی شماری از مشتریان خواهان تنوع و گردشگرانی است که در جست و جوی کالاهای متنوع و متفاوت هستند.

مشخصات کلی

پاساژ میلاد نور تبریز با مساحتی حدود 3500 متر مربع در سه طبقه ساخته شده است که دو طبقه آن پارکینگ با ظرفیت 350 خودرو می باشد و یک طبقه آن دارای 78 واحد  تجاری می باشد که این واحد ها شامل انواع و اقسام کالا ها می باشد. مجتمع تجاری میلاد نور تبریز دارای 4 درب خروجی در اطراف میدان می باشد تا رفت و آمد مشتریان و مراجعان در آن به سهولت انجام گیرد. مرکز خرید میلاد نور دارای انواع و اقسام کالاهای مورد نیاز عموم مردم می باشد از جمله این کالاها و اجناس می توان به پوشاک، کیف و کفش، لوازم ورزشی، طلا و جواهرات، لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری اشاره کرد. در کنار این مجموعه اجرای بالغ بر 8 هزار متر مربع فضای سبز در حریم و اطراف میدان در برنامه توسعه این بازاربود که به نظر می رسد که این امرهنوز به طور کامل محقق نشده است!

بخش تجاری

مرکز خرید میلاد نور ولیعصر که در مهرماه سال ۱۳۹۳ بهره برداری تجاری قرار گرفت دارای انواع کالاها با برند های متفاوت و گوناگون از قبیل پوشاک کیف کفش طلا و جواهرات انواع لوازم ورزشی انواع و اقسام لوازم خانگی و لوازم صوتی و تصویری است. هم چنین مرکز خرید میلاد نور ولیعصر دارای رستوران و کافی شاپ است تا مشتریان بتوانند در کنار خرید متنوع و بازار گردی طولانی خود از استفاده از رستوران ها و کافی شاپ های موجود در این مرکز لذت ببرد.

بخش خدماتی و رفاهی

بازار میلاد نور تبریز دارای 78 باب واحد تجاری می باشد این مجتمع برای آسایش مراجعه کنندگان امکانات زیادی را در نظر گرفته از جمله آن ها می توان به پله برقی های موجود اشاره کرد که رابط میان طبقات مختلف این مجتمع با پارکینگ طبقاتی می باشد. مجتمع خرید میلاد نور ولیعصر دارای رستوران و کافی شاپ با انواع و اقسام خوراکی های متنوع می باشد تا پذیرای انواع مراجعه کنندگان با انواع سلایق و فرهنگ ها باشد. همچنین از دیگر امکانات موجود سرویس بهداشتی مخصوص و اختصاصی ویژه آقایان، خانم‌ها و افراد معلول‌‌ می‌باشد.

آدرس : تبریز، کوی ولیعصر، فلکه بزرگ، مرکز تجاری میلاد نور ولیعصر

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید