نشست سازمان جهانی جهانگردی در همدان

9362 2018/10/31
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 2 امتیاز : 5]

چهلمین نشست سالانه سازمان جهانی گردشگری

سازمان جهانی جهانگردی از جمله نمایندگان سازمان ملل به حساب می آید که در زمینه گردشگری و امور مربوط به آن فعالیت می کند. این سازمان سالانه تحقیقاتی گسترده در این موضوع انجام می دهد و نتایج آن را در اختیار کشورها قرار می دهد. این سازمان در سال 1975 تاسیس شد و کشور ما نیز از همان زمان جهت برگزاری این نشست در ایران تلاش می کرد که امسال شرکت سیاحتی علیصدر توانسب پس از ارائه مستندات لازم مجوز برگزاری چهلمین نشست سازمان جهانی جهانگردی در همدان را بگیرد.

حمیدرضا یاری، مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر در این باره گفت : امروزه گردشگری فرهنگی یکی از بزرگترین و سریع‌ ترین بازارهای جهانی گردشگری است، چرا که در هز ۱۰ نفر گردشگر، ۴ نفر بر اساس پیشنهاد فرهنگی، مقصد خود را انتخاب می‌ کنند. این رویداد، اهمیت نوآوری در مدیریت و ترویج گردشگری فرهنگی را به رسمیت می‌ شناسد و به دنبال گسترش استقرار فناوری های در حال ظهور و پیشرفته در فعالیت‌ های گردشگری در مقصد و محصولات خود است. همچنین سازمان جهانی گردشگری به منظور پیش‌ بینی، رفع و غلبه بر چالش‌ های جدید، و تهیه روندهای جدید در بخش گردشگری، در حال حاضر، نوآوری و تحول دیجیتالی را به منظور کیفیت بخشی به مقاصد، برای شناختن پتانسیل کامل آن‌ ها، به‌ طور کامل وارد گردشگری می‌ کند.

همچنین لازم به ذکر است که در این اجلاس از کتاب گردشگری ایران که توسط سازمان جهانی گردشگری تهیه شده است، رونمایی خواهد شد. این نشست از تاریخ 21 تا 23 آبان در شهر همدان برگزار می شود و برای تهیه بلیط آن نیز تا پایان مهر ماه فرصت وجود دارد.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید