نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش

7568 ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 7 امتیاز : 5]

نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و تجهیزات سفر کیش از مهم ترین نمایشگاه های گردشگری کشور می باشد که تاکنون شاهد برگزاری 9 دوره از آن بوده ایم و دوره دهم آن نیز قرار است از تاریخ 5 تا 8 شهریور ماه 1397 در شهر توریستی کیش برگزار گردد.

کشور ما تاریخی چند هزار ساله دارد و جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوانی را در خود جای داده است. به همین جهت هرساله نمایشگاهی جهت ارائه دستاوردهای گردشگری شرکت ها و سازمان های مختلف و همچنین بیان راهکارهای مناسب جهت بهبود وضعیت صنعت گردشگری ایران و جهان برگزار می شود. علاوه بر این، این موضوع که صنعت گردشگری با هتلداری و تجهیزات سفر ارتباط مستقیم دارند بر هیچکس پوشیده نیست و قطعا پیشرفت در هر یک از این بخش ها باعث بهبود وضعیت در بخش دیگر نیز می شود. به دلیل فراوانی جاذبه های گردشگری کیش و توریستی بودن این شهر، تصمیم بر این شده است که دهمین دوره این نمایشگاه در شهر کیش برگزار شود.

 

از جمله اهداف نمایشگاه بین المللی گردشگری و سفر کیش می توان به آشنایی با پتانسیل های کشور در حوزه های گردشگری، فراهم کردن زمینه های مناسب جهت جذت گردشگر به کشور، بیان ظرفیت های سرمایه گزاری در صنعت توریسم و هتلداری و بیان راهکارهای مدیریتی و استاندارد سازی هتل ها اشاره کرد.

نمایشگاه بین المللی گردشگری و سفر کیش، موضوعاتی همچون مراکز تفریحی و توریستی، تجهیزات و خدمات هتلداری، صنایع دستی، نرم افزارها و نشریات گردشگری، سازمان ها تشکیلات گردشگری، رزرواسیون آنلاین، موسسات خدمات گردشگری و آژانس های هواپیمایی و … را شامل می شود.

تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و تجهیزات سفر کیش از 5 تا 8 شهریور ماه سال 1397 و ساعت بازدید عموم از آن 17 الی 22 می باشد.

آدرس دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سفر : جزیره کیش، بلوار ساحل، مرکز همایشهای بین المللی کیش

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید