نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری

7320 2018/08/19
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 18 امتیاز : 4.7]

کشور ما از زمینه های زیادی برای جذب گردشگر برخوردار است که از جمله این زمینه ها می توان به جاذبه های تاریخی و طبیعی آن اشاره کرد. علاوه بر این، ایران از پتانسیل بالایی جهت سرمایه گذاری برخوردار است و نشان دادن این پتانسیل به صورت صحیح و اصولی به شرکت های داخلی و خارجی می تواند تاسیر مثبتی در اقتصاد کشور داشته باشد.

این موضوع که ورود گردشگر به هر کشوری مساوی با ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی آن کشور است یک موضوع کاملا بدیهی است به همین سبب هرساله در تمامی کشورهای گردشگری دنیا، نمایشگاه هایی به منظور ترویج صنعت گردشگری آن کشور برگزار می شود. هدف اصلی در اینگونه مراسم به نمایش گذاشتن جاذبه های طبیعی، تاریخی، فرهنگی و صنعت آن کشور به مردم و سرمایه گذاران داخلی و خارجی می باشد.

امسال نیز نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری ایران از تاریخ 4 شهریور ماه در ایران مال آغاز شده و تا 7 همین ماه نیز ادامه خواهد داشت. هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه برای اولین بار درکشورمان، ایجاد زمینه های لازم جهت تعامل سازنده میان ارگان‌ های دولتی و بخش‌ های خصوصی در زمینه های مختلف همچون گردشگری، شناسایی مشکلات، موانع و نقاط قوت و ضعف موجود و ارتقای جایگاه صنعت گردشگری در ایران می باشد.

در اولین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری در ایران، هتلها و مراکز اقامتی، دهکده های توریستی، مراکز تفریحی، موزه ها، سازمانها ، تشکلها و … شرکت می کنند.

آدرس نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری : تهران، بزرگراه شهید همت، بازار بزرگ ایران

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید