برگزاری هفتمین نشست سازمان جهانی گردشگری در سئول

6813 2018/08/15
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 1 امتیاز : 5]

برگزاری هفتمین نشست سازمان جهانی گردشگری در سئول

شهر سئول با شانزده میلیون نفر جمعیت بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر کره جنوبی است که به عنوان پایتخت و مرکز تجاری این کشور شناخته می شود. امروزه سئول کره یکی از مدرن ترین زیرساخت های شهری جهان را به خود اختصاص داده است و به عنوان یکی از مدرن ترین شهرهای جهان خودنمایی میکند. طبق آمار منتشر شده در سال 2017، این شهر سالیانه بیش از دویست میلیون گردشگر را به خود جذب میکند که همین موضوع سئول را نیز به یکی از شهرهای گردشگری جهان تبدیل کرده است. به همین دلیل است که سازمان جهانی گردشگری تصمیم به برگزاری هفتمین نشست سازمان جهانی گردشگری با موضوع گردشگری شهری، در شهر سئول کره جنوبی گرفت.

در این همایش که تاریخ برگزاری آن از 16 تا 19 سپتامبر سال 2018 تعیین شده است، موضوعات مهمی همچون تاثیر تکنولوژی بر گردشگری، نوآوری در شهرها و ایجاد رقابت در مناطق مختلف شهری به بحث گذاشته خواهد شد. هدف اصلی این همایش اشتراک گذاری ایده ها و تجارب گردشگری افراد و همچنین ترویج راهبرد های مناسب برای برای بهبود صنعت گردشگری تا سال 2030 می باشد.

در هفتمین نشست سازمان جهانی گردشگری در سئول کره جنوبی، شرکت های بزرگی همچون گوگل، آمادئوس و مسترکارت حضور خواهند داشت و در بخش سخنرانان نیز ژوزف پین نویسنده کتاب “اقتصاد تجربه” و چندی دیگر از فعالان در حوضه اقتصاد و گردشگری از شهر های مختلف جهان سخنرانی خواهند کرد. اسپانسرهای این همایش سازمان جهانی گردشگری، سازمان گردشگری کره جنوبی و شهرداری سئول کره جنوبی می باشند.

بازدید از این نشست برای عموم مردم امکان پذیر نیست اما علاقه مندان به صنعت گردشگری می توانند اخبار مربوط به این نشست را پس از برگزاری آن از نشاط آوران دنبال کرده و از اتفاقات و مباحث مطرح شده در آن مطلع شوند.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید