بام تهران ولنجک

19723 ۱۳۹۷/۱۲/۰۸
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 1 امتیاز : 5]
آدرس

بام تهران ولنجک کجاست؟

میان خیابان ولنجک و تله کابین توچال بام تهران قرار گرفته است، که برای ثبت کردن خاطره ای شگفت انگیز حتما این نقطه از شهر تهران به شما پیشنهاد می شود.
میتوان گفت بام تهران جزو یکی از زیبا ترین چشم انداز های تهران است که باعث جلب توجه و رفت آمد مردم زیادی شده است. آب و هوای این منطقه از تهران کوهستانی است و شما را از درگیری ها و سر و صدای داخل شهر دور می سازد.
اکثر مردم در اواسط هفته برای استراحت و دور شدن از شلوغی و هم همه های شهر ساعت هایی را به گذراندن وقت خود در این مکان اختصاص می دهند.
برای جذب بیشتر مردم و مهیا کردن آرامش هرچه بیشتر گردشگران تجهیزات متنوعی در سالهای آخر مخصوصا سال ۹۴ برای این مکان ساخته شده است. نمونه ای از این تجهیزات رستوران های تازه تاسیس، زیپ لاین، سورتمه بام تهران، میدی باس های برقی برای سپری کردن پایین جاده تا بخش مهم بالای جاده هستند.

دسترسی به بام تهران ولنجک

بعد از گذراندن بزرگراه چمران شمال به سمت خیابان ولنجک به بام تهران می رسید، البته باید وسیله نقلسه شخصی همراه خود داشته باشید. پارکینگ های وسیله نقلیه برای رفاه حال گردشگران در این منطقه ایجاد شده اند. همچنین می توانید از وسایل نقلیه عمومی نیز برای طی کردن مسیر استفاده کنید، ما یه شما خط چهار اتوبوس تندروی تهران و تاکسی هایی که مسیرشان از بزرگراه چمران پیشنهاد می کنیم، در ایستگاه تابناک (پمپ بنزین ولنجک) میتوانید با استفاده از تاکسی به بام تهران برسید، همچنین می توانید از تاکسی های خط میدان تجریش_ بام تهران بهره ببرید.

مسیر سلامتی بام تهران و توچال

برای علاقه مندان به پیاده روی، جاده سلامتی بام تهران یکی از بهترین پیشنهاد ها است.
طول این جاده تقریبا ۲ کیلومتر است، از پارکینگ مجموعه توچال شروع و در ایستگاه اول تله کابین توچال پایان می یابد. در اوایل راه، برای کسایی که علاقه ای به پیاده روی ندارند ون هایی در نظر گرفته شده است که مسافران را از پارکینگ سوار و در ایستگاه یک پیاده می کنند.

از جمله سرگرمی های تازه ای که به مجموعه بام تهران ولنجک توچال اضافه شده اسکیپ روم یا اتاق فرار است. اقدامات این مجموعه به این شکل است که شما در یک اتاق زندانی می شوید. شما باید با در نظر داشتن نشانه های موجود در اتاق خود را آزاد کنید. در قسمت پایانی جاده سلامتی یا کمی قبل تر از ایستگاه یکم مجموعه اسکیپ روم توچال ساخته شده است.

یکی دیگر از شگفت انگیز ترین قسمت های مجموعه تفریحی توچال زیپ لاین می باشد. در اواسط راه سلامتی و یا کمی قبل تر از ایستگاه یک توچال این مجموعه تعبیه شده است. شما به بلندای ۶۰ متری سطح زمین پرتاب خواهید شد و تقریبا ۲۰۰ متر آن طرف تر پایین میایید.
دو مجموعه تفریحی دیگر کمی قبل تر از این منطقه ساخته شده است، یکی از آنها سینما ۵ بعدی توچال و آن یکی مجموعه vr است.

در سطح تهران سینماهای ۵ بعدی فوق العاده ای وجود دارد که یکی از بهترین آنها سینما 5 بعدی توچال است. با وارد شدن به مجموعه واقعیت مجازی vr توچال می توانید گونه های مختلف سرگرمی های حیرت انگیز در دنیا را آزمایش کنید.

آدرس بام تهران : تهران، بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن، انتهای خیابان ولنجک، بام تهران

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید