جاذبه های گردشگری برتر آرژانتین

9383 ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 1 امتیاز : 5]

آرژانتین کشوری واقع در آمریکا جنوبی می باشد که جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوانی را در خود جای داده است. این کشور از لحاظ وسعت دومین کشور آمریکا جنوبی و هشتمین کشور جهان بوده و پایتخت آن شهر بوئنوس آیرس می باشد. در این مقاله می خواهیم به این کشور زیبا سفر کنیم و شما را با جاذبه گردشگری برتر آرژانتین آشنا کنیم.

  • یخچال پریتو مورنو

یخچال طبیعی پریتو مورنو در جنوب غربی این کشور واقع شده است و به دلیل چشم انداز حیرت انگیز خود یکی از برترین جاذبه های گردشگری آرژانتین به حساب می آید. این یخچان یک ویژگی خاص دارد که آن را از سایر یخچال های مشابه متمایز میکند و این ویژگی در بزرگ شدن آن است. یخچال پریتو مورنو آرژانتین هر سال به جای اینکه کوچک شود، 2 متر بزرگ تر می شود. علاوه بر این، این یخچال سومین ذخیره بزرگ آب شیرین جهان می باشد.

  • کوهستان فیتز روی

این کوهستان، یکی از بزرگ ترین کوهستان های کشور آرژانتین می باشد که از اطراف توسط دریاچه های یخ زده احاطه شده است و این موضوع یک منظره فوق العاده را در این مکان به وجود آورده است که باعث شده هر ساله گردشگران، طبیعت گردان و عکاسان و … زیادی جهت بازدید از این مکان زیبا راهی این منطقه شوند.

  • آبشارهای ایگوازو

آبشارهای ایگوازو یا ایگواسو یکی از عجایب هفتگانه جهان می باشند که در کشور آرژانتین واقع شده اند. این آبشارها در جنگل های میان دو کشور آرژانتین و برزیل که عمدتا انبوه و بارانی هستند در منطقه ای به نام پارک ملی ایگواسو قرار دارند که پیشنهاد می کنیم در صورت سفر به آرژانتین حتما از این جاذبه طبیعی بی نظیر دیدن کنید.

  • پارک ملی ناهوئل هوپی

این مکان یک منطقه محافظت شده بزرگ است که سرشار از دریاچه ها و آشتفشان های خاموش می باشد. پارک ملی ناهوئل هوپی دارای حیات وحشی غنی بوده و در آن مناطقی جهت اقامت طبیعت گردان فراهم شده است.

  • شهر کوردوبا آرژانتین

شهر کوردوبا آرژانتین مرکز استانی به همین نام در این کشور می باشد که به دلیل سبک ساخت خانه های آن که عمدتا از معماری اسپانیایی پیروی کردند، شهرتی جهانی دارد. این شهر یکی از مکان های ایده آل هنرمندان می باشد.

  • دره ماه آرژانتین

دره ماه آرژانتین که در این کشور با نام واله د لا لونا شناخته می شود یکی از عجایب طبیعت واقع در این کشور است. در این دره سازه های سنگی فراوانی یافت می شود که شکل و شمایلی همچون سیارات دارند. در این دره بقایای زیادی از استخوان های دایناسورها وجود دارد که استخوان های کشف شده آنها در موزه های آرژانتین نگهداری می شوند.

  • جنگل باریلوچه ها

این جنگل در پارک ملی ناهوئه هوپ آرژانتین واقع شده است و به خاطر شکل و شمایل عجیب درختان آن که اکثرا ریشه هایی عجیب و غریب دارند، شهرتی جهانی پیدا کرده است.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید