پارک ملی کاکادو استرالیا

9892 2018/12/17
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 3 امتیاز : 3.7]

پارک ملی کاکادو کجاست؟

در این مقاله می خواهیم به کشور استرالیا سفر کنیم و شما را با یکی از زیباترین پارک های ملی جهان که جاذبه های طبیعی فراوانی را در خود جای داده است آشنا کنیم. این جاذبه طبیعی پارک ملی کاکادو استرالیا نام دارد که با مناظر بی نظیرش چشمان هر بیننده ای را به خود خیره می کند. این پارک حفاظت شده در شمال استرالیا واقع شده است و به عنوان یکی از جاذبه های برتر گردشگری این کشور شناخته می شود که سالانه هزاران گردشگر را به سوی آن می کشاند.

پارک ملی کاکادو در استرالیا علاوه بر جاذبه های طبیعی که در دل خود جای داده است، دارای مکان هایی می باشد که از لحاظ باستان شناسی از اهمیت زیادی برخوردار هستند و همچنین در این منطقه معادن اورانیوم نیز وجود دارد که به ارزش آن افزوده است. همه این موضوعات در کنار هم باعث شده اند که این پارک به عنوان میراث ملی استرالیا به ثبت برسد و همچنین به عنوان جاذبه ای فرهنگی و طبیعی در میراث جهانی یونسکو ثبت شود.

در پارک کاکادو استرالیا شما می توانید به انجام فعالیت های متنوعی بپردازید که از جمله آنها می توان به پیاده روی در دل طبیعت اشاره کرد. در این منطقه تورهای پیاده روی در نظر گرفته شده است که به بازدید از جاذبه های طبیعی این پارک از جمله آبشارها، تماشا حیات وحش و … می پردازند. در پارک ملی کاکادو استرالیا تعدادی از مهم ترین آبشارهای جهان همچون جیم جیم و آبشار دو قلو قرار گرفته اند که از زیبایی های زیادی برخوردار هستند. علاوه بر این، این پارک حیات وحش بی نظیری را در دل خود جای داده است که در آن می توان به بازدید از حیوانات مختلف همچون 10 هزار کروکودیل ها پرداخت.

علاوه بر جاذبه های ذکر شده، در پارک کاکادو در استرالیا سنگ نگاره هایی با قدمت بیش از 20 هزار سال وجود دارند که توسط بومیان این منطقه در طی هزاران سال ساخته شده و به جا گذاشته اند. همچنین گردشگران می توانند به فعالیت هایی همچون ماهیگیری و شنا نیز بپردازید. علاوه بر این، این پارک بسیاری از گونه های پرندگان استرالیایی را در خود جای داده است و به همین جهت به یکی مکان بی نظیر جهت تماشا پرندگان به حساب می آید.

پارک ملی کاکادو استرالیا جنگل های انبوه و دریاچه های زیبایی را در خود جای داده است که می توانند لذت یک گردش بی نظیر در دل طبیعت را برای هر گردشگری به ارمغان آورند. پیشنهاد می شود جهت بازدید از این پارک حتما با راهنماها و یا تورهای گردشگری این منطقه همراه شوید تا علاوه بر لذت بیشتر از جاذبه های آن، از گم شدن نیز جلوگیری کنید.

عکس های پارک ملی کاکادو استرالیا

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید