مجتمع تجاری پردیس تبریز

15478 ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 5 امتیاز : 5]
آدرس

مجتمع تجاری پردیس تبریز یکی از شیک ترین و مدرن ترین بازار های موجود در تبریز می باشد که در سال 1389 در 3 طبقه تجاری با بروز ترین متدهای نوین معماری با بهترین نما و بنای داخلی فوق العاده گسترده و زیبا تاسیس شد تا پاسخگوی نیاز افرادی باشد که در جست و جوی بورس جدیدی ترین برند ها و کالا ها از انواع پوشاک می باشند . مجتمع پردیس از شیک ترین و کامل ترین بازارهاپوشاک موجود برای رفع نیاز های مشتریان با انواع سلیقه ها و علایق گوناگون باشد

مشخصات کلی

پاساژ پردیس در تبریز با مساحتی حدود 2500 کیلومتر مربع از سال 1389 مورد بهره برداری تجاری در زمینه ی انواع برند های پوشاک قرار گرفته و از آن زمان تاکنون که حدود 7 سال از احداث آن می گذرذ توانسته رضایت مشتریان خود را از همه جهت و به درستی برطرف کند. این مجتمع در 3 طبقه بنا شده است که در هر طبقه دارای 55 واحد تجاری می باشد. تعداد واحدهای تجاری موجود در این بازار لوکس و بی نظیر جمعا 165واحد می باشد.

بخش تجاری

مرکز خرید پردیس تبریز از لحاظ موقعیت جغرافیایی دارای شرایطی عالی است چرا که دسترسی آسان به این بازار موجب شده تا عده ی زیادی از مشتریان این بازار را به عنوان اولین انتخاب خود در نظر داشته باشند واز مهم ترین ویژگی های این مجموعه دسترسی این بازار از 3 جهت شرقی .غربی و شمالی است که این امر خود موجبات دسترسی آسان مشتریان به این مجموعه مدرن و گسترده را از مسیر های متفاوت و از چندین جهت برای سهولت مراجعه فراهم آورد.مجتمع تجاری پردیس یکی از بازارهای اختصاصی پوشاک است که علاقمندان به تنوع پوشاک و برند های مختلف می توانند با وجود تنوع گسترده ی پوشاک موجود در این بازار به راحتی لباس هایی مناسب با سلیقه خود را از این مجتمع بی نظیر و لوکس بدون سر در گمی در کوتاه ترین زمان ممکن تهیه کنند.می توان به جرئت گفت تنوع پوشاک و برند های موجود در این بازار به گونه ای است که تا بحال تمامی مشتریان خود را از خود راضی و خشنود نگاه داشته است.

بخش خدماتی رفاهی

مجتمع تجاری پردیس تبریز هم مانند دیگر مجتمع های لوکس دیگر جهت سهولت تردد بین طبقات و هم چنین رفاه حال مشتریان دو دستگاه آسانسور شیشه ای و هم چنین جهت جابه جایی میان طبقات 4 دستگاه پله برقی دارا می باشد. که این امر خود موجبات صرفه جویی در وقت مشتریان و هم چنین تسریع در خرید با صرف انرژی کم تر می شود. از دیگر ویژگی های مثبت این مجموعه که موجبات دسترسی آسان را از کوچه ها و خیابان های مجاور به مشتریان می دهد درب هایی وافع در ضلع شمالی شرقی و غربی می باشد.

آدرس : تبریز _سنگ فرش تربیت

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید