italy

جاذبه های گردشگری ایتالیا

13609 2016/08/19
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 3 امتیاز : 3.7]

کشور ایتالیا در جنوب اروپای مرکزی، در همسایگی فرانسه، سوییس، اتریش و اسلوونی میباشد. آب و هوای آن معتدل فصلی و مدیترانه ای می باشد و جاهای دیدنی آن، این کشور را مقصد خوبی برای گردشگران قرار داده است. با ایرانسل و همراه اول هم قرار داد Roaming دارد.

جاذبه های توریسیتی ایتالیا بسیارند و این کشور را به کشوری کاملا توریستی تبدیل کرده اند. این کشور، شبه جزیره ای در مرکز دریای مدیترانه است که همگی به زبان ایتالیایی صحبت می نمایند. دو کشور سن مارینو و واتیکان هم در آن قرار گرفته اند، با جمعیت 60 میلیونی خود، ششمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت جهان به شمار می رود.

جاذبه های گردشگری ایتالیا در شهرهای آن به بهترین نحو پراکنده اند به طوریکه تمامی شهرها توریست های خاص خود را دارند.

پایتخت ایتالیا و بزرگترین شهر آن رم می باشد که تولد تمدن های بسیاری را به خود دیده است. ایتالیا دارای تاریخی غنی از تماس ها و تبادلاتی میباشد که بر مردم، اقتصاد و فرهنگ آن تاثیر گذاشته است. بر اساس محاسبه ای که یونسکو انجام داده، بیش از نیمی از میراث فرهنگی جهان در کشور ایتالیا واقع شده است همین باعث شده که جاذبه های دیدنی کشور ایتالیا زبانزد باشند.

جاذبه های گردشگری ایتالیا در ونیز، رم، میلان، فلورانس و بسیاری از شهرهای دیگر باعث شده که این کشور از جمله مقاصدی باشد که در برنامه هر بازدید کننده ای قرار گیرد. میراث فرهنگی پنهانی نیز در بسیاری از شهرها وجود دارند.

تور ایتالیا میتواند انتخاب درستی برای سفر به این کشور زیبا باشد. یادتان نرود قبل از سفر برای رزرو اقدام کنید.

ایتالیا مدت ها مرکز سیاسی تمدن غربی و پایتخت امپراتوری روم به شمار می رفت. ایتالیای امروز در صف 8 کشور صنعتی جهان قرار گرفته و سطح زندگی در آن بالا و از لحاظ کیفیت زندگی، جزو فهرست 10 کشور برتر جهان است.

اطلاعاتی در مورد کشور ایتالیا:

زبان رسمی: ایتالیایی

مذهب: مسیحیت کاتولیک

نوع حکومت: جمهوری

جمعیت: حدود 60 میلیون نفر

مساحت: 301,353 کیلومتر مربع

واحد پول: یورو (Euro – EUR)

€0,8 = $1

اختلاف زمانی با ایران: دو ساعت و نیم عقب تر

پیش شماره: +39

ولتاژ برق: 230 ولت

آب لوله کشی: قابل شرب

ویزا: نیاز به ویزای شنگن دارد.

برای مشاهده اطلاعاتی در مورد جاذبه های شهرهای ایتالیا بر روی نام آنها در ذیل کلیک نمایید:

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید