آبشار کاواسان فیلیپین

9308 ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 2 امتیاز : 5]

آبشار کاواسان فیلیپین کجاست؟

کشور فیلیپین از جمله کشورهای گردشگری قاره آسیا می باشد که جاذبه های طبیعی فراوانی را در دل خود جای داده است. این کشور از 700 جزیره تشکیل شده است که فقط 11 جزیره از آن مسکونی است و مابقی آنها خالی از سکونت و سرشار از جاذبه های طبیعی هستند. اگر شما به دنبال زیبایی های طبیعت همچون آبشارها هستید، فیلیپین یک مقصد فوق العاده برای شما به حساب می آید. از جمله آبشارهای دیدنی این کشور می توان به آبشار کاواسان اشاره کرد که در این مقاله به برسی آن خواهیم پرداخت.

آبشار کاواسان در فیلیپین، آبشاری فیروزه ای رنگ می باشد که از سه سطح متخلف تشکیل شده است که زیباترین آنها در سطح اول واقع شده است. این آبشار سرشار از چشم اندازهای طبیعی و آرامش بخش می باشد که چشمان هر بیننده ای را به خود خیره می کند. شما می توانید لذت شنا را در آب های فیروزه ای این آبشار که گفته می شود خاصیت درمانی نیز دارند، تجربه کنید. آبشار اول کمی شلوغ است و شما می توانید از طریق کوهنوردی 10 دقیقه ای به آبشار دوم که 20 متر ارتفاع دارد برسید. آبشار دوم کمی خلوت تر از آبشار اول است ولی زیبایی های طبیعی زیادی را در دل خود جای داده است. راه رسیدن به آبشار سوم کمی مشکل می باشد و برای رسیدن به آن نیاز به کوهنوردی دارید.

با اینکه آبشار کاواسان در منطقه ای جنگلی و بکر واقع شده است، اما در اطراف آن رستوران ها و مکان های گردشگری زیادی ساخته شده است و فروشنده ها از شما می خواهند که جهت صرف ناهار سوار بر کرجی های بامبو شوید و به رستوران ها بروید. در اواخر هفته مردم فیلیپین برای فرار از شلوغی شهرها، به سوی این آبشار حرکت می کنند و به همین دلیل این مکان مقداری شلوغ می شود. به همین جهت اگر قصد سفر به این آبشار را دارید پیشنهاد می کنیم که در اواسط هفته اقدام به بازدید از این مروارید پنهان شده در اعماق جنگل های بارانی بکنید.

عکس های آبشار کاواسان فیلیپین

 

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید