Indonesia

جاذبه های گردشگری اندونزی

11439 ۱۳۹۵/۰۶/۱۸
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 1 امتیاز : 5]

کشور اندونزی مجمع الجزایری با هزاران جزیره مسکونی و غیر مسکونی در جنوب آسیاست که از مالزی تا استرالیا کشیده شده و در همسایگی گینه نو، مالزی، سنگاپور، فیلیپین و استرالیا قرار دارد. به خاطر وضعیت زمین شناسی، لقب کشور اندونزی، کشور هزار جزیره است زیرا بالغ بر 17 هزار جزیره این کشور را تشکیل دادند. جزیره اندونزی یا همان جزایر اندونزی به قدری زیباست که واقعا از محبوبترین مقاصد گردشگری در جهان می باشد.

پایتخت اندونزی جاکارتا و بزرگترین شهر آن نیز هست. بالی، مادورا، جاوا، برنئو و … از جزایر اندونزی می باشند و زیباترین خاصی دارند. جزیره بالی اندونزی نیز گل سرسبد این مجمع الجزایر شناخته می شود. جمعیت کشور اندونزی هم چیزی حدود 237 میلیون نفر می باشد و چهارمین کشور پرجمعیت جهان است.

جاذبه های گردشگری کشور اندونزی به واسطه شرایط جغرافیایی آن بسیار متنوع و زیبا هستند. جاهای دیدنی اندونزی شامل معابد، سواحل، مراکز خرید و حتی غذاهای مختلفی که در این کشور طبخ می شوند، می باشد.

ویزای اندونزی برای مسافران ایرانی، بعد از رسیدن به مقصد انجام می گیرد. یعنی بعد از مراجعه به باجه های صدور روادید در سالن ترانزیت فرودگاه، ماموران دولتی اندونزی بعد از کنترل مدارک، مهر ویزای توریستی یک ماهه را در گذرنامه مسافر خواهند زد.

اندونزی آب و هوای گرم و مرطوب دارد و بهترین وقت سفر به این کشور بین ماه های مهر تا اسفند است. و با تور اندونزی می توان سفری راحت را تجربه کرد. این کشور با ایرانسل و همراه اول قرارداد رومینگ دارد.

اطلاعاتی در مورد کشور اندونزی:

زبان رسمی: اندونزیایی

مذهب: اسلام/بودایی/هندی

نوع حکومت: جمهوری

جمعیت: حدود 237 میلیون نفر

مساحت: 1,904,569 کیلومتر مربع

واحد پول: روپیه

پیش شماره: +62

احتلاف زمانی با ایران: سه ساعت و نیم جلوتر

ولتاژ برق: 230 ولت

برای مشاهده اطلاعاتی در مورد جاذبه های شهرهای اندونزی بر روی نام آنها در ذیل کلیک نمایید:

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید