pars-khalij 2

مرکز خرید پارس خلیج کیش

12333 2016/06/26
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 8 امتیاز : 4.5]
آدرس

بازار پارس خلیج، واقع در شمال غربی جزیره کیش است. این مرکز خرید در سال 1370 و در زمینی به مساحت 12,721 متر مربع در یک طبقه احداث گردید. این بازار 153 واحد تجاری فعال دارد که زمینه ی فعالیت آن ها شامل پوشاک، کیف و کفش، عینک، ساعت، لوازم بهداشتی و آرایشی، اسباب بازی، موبایل و تجهیزات رایانه ای، لوازم منزل، لوازم آشپزخانه، مواد غذایی و خرازی و … می شود.

بخش خدماتی و رفاهی

pars-khalij 6

سایر خدمات این مرکز خرید از جمله صرافی، خدمات مسافرتی، مشاورین املاک، کافی نت می باشد که برای راحتی حال مسافران و خریداران در نظر گرفته شده است. مرکز خرید پارس خلیج، در نزدیکی بازار عرب ها قرار دارد. مجموعه تجاری پارس خلیج کیش دارای دو رستوران و دو کافه سنتی، با غذاهای ایرانی و سنتی می باشد. هتل های نزدیک به این مرکز، هتل دیدار و هتل خاتم هستند.

طراحی معماری

pars-khalij 5

از ویژگی های بارز این مجموعه، طراحی بازار است که به شیوه ی سنتی و همساز با شرایط اقلیمی جزیره کیش طراحی شده است. از جمله این ویژگی ها می توان به حیاط مرکزی، ارتفاع کوتاه بازار ( یک طبقه)، راسته بازارچه ها،فضای سبز از گیاهان مخصوص جزیره و پنجره های هواگیر برای تهویه هوا در فضای داخلی بازار اشاره کرد. دسترسی های این مرکز خرید از چهار طرف بوده و امکان ورود برای افراد پیاده را آسان کرده است. همچنین سواره رو این پاساژ، گرداگرد آن چرخش دارد و قسمت پارکینگ آن در جلوی درب اصلی تعبیه شده است.

راهنمای خرید

pars-khalij 1

در پارس خلیج کیش می توان قیمت های بسیار مناسب و ارزانی را نسبت به سایر مراکز خرید جزیره مشاهده کرد. با توجه به دور بودن از قسمت سیاحتی و تجاری جزیره کیش یکی از دلایل مورد توجه قرار گرفتن این مرکز، ارزانی اجناس و تنوع کالا های آن و قرار گرفتن در کنار سواحل پارک و اسکله میرمنها است.

آدرس بازار پارس خلیج : کیش، خیابان میرمهنا، مرکز خرید پارس خلیج کیش

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید

نظرات و دلنوشته های ثبت شده ...
  • شراره

    جزیره کیش فوق العاده س. جاذبه های گردشگری ش بی نظیره. روزایی که تو کیش هستین جزو عمرتون حساب نمیشه. مخصوصا تفریحات آبی هیجان انگیزش. غواصی در خلیج فارس لذتی وصف ناشدنی به ادم میده. برا همتون ارزو میکنم سفر به این جزیره رو