darrood

گزارش – دررود نیشابور

14903 ۱۳۹۴/۰۸/۱۷
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 20 امتیاز : 4.1]

در تاریخ 15 آبان ماه 1394 ساعت 7:30 صبح از محل دفتر گروه نشاط آوران به سمت منطقه زیبای دررود نیشابور ، راه افتادیم.

در ابتدای مسیر آقای قمصری به همه دوستان عزیز که در این سفر کوتاه ما را همراهی می کردند خوش آمد گفتند و بعد از آن تفریحات داخل اتوبوس شروع شد.

darrood1

جاتون خالی ، بچه ها واقعا کولاک کردند طوری که اصلا طولانی بودن مسیر حس نشد و 1.5 ساعت راه خیلی زود گذشت.

تا اینکه رسیدیم به منطقه زیبای درود . در پارک زیبایی زیراندازها را پهن کردیم که دوستان تا وقتی که صبحانه (نیمرو آتیشی) آماده شود بتوانند استراحت کنند.

darrood2

نیمرو آتیشی و چای آتیشی توسط راهنمای گروه حاضر و بین دوستان تقسیم شد . جاتون خالی عجب چااایی و نیمرویی بود مخصوصا تو اون هوای پاییزی و در طبیعت زیبا،عاااالی بود. در همین حین مدیر گروه برای عزیزانی که تخم مرغ دوست نداشتند ، پنیر آوردند.

darrood3

صبحانه را دور هم نوش جااان کردیم و آماده شدیم برای رفتن به سوی آبشار، مسیر پیاده روی بسیار زیبا بود. در اوایل مسیر آبنمای زیبایی وجود داشت که همه دوستان جمع شدند و مقابل آن عکس یادگاری گرفتند.

darrood4

بعد از عکس به راهمان ادامه دادیم ، مسیر پیاده روی انقدر زیبا بود که به جای 30 دقیقه ، 1 ساعت طول کشید چون همه دوست داشتند از طبیعت بهره کافی را ببرند و خب سوژه برای عکاسی هم زیاد بود .خلاصه رسیدیم به آبشار زیبای دررود ، نیم ساعتی کنار آبشار موندیم برخی از دوستان از آبشار بالا رفتند و برخی پایین آبشار از زیبایی آبشار و هوای فوق العاده ای که وجود داشت بهره مند شدند…

darrood5

بعد از دیدن آبشار به سمت باغی که در بالای رودخانه قرار داشت و قصد داشتیم نهار را در آنجا صرف کنیم حرکت کردیم، رسیدیم ، بسیار زیبا بود.  زیراندازها را پهن کردیم و آقای کمالی آتیش را راه انداخت تا دوستانی که سردشون شده بود خودشون را گرم کنند.

atish-IMG_7358

تا اینکه نوبت به بازیهای خاص گروه نشاط آوران رسید .بنظرم این بخش از همه بخش ها هیجان انگیزتر بود همه دور هم جمع شدیم و بازی کردیم. عااالی بود کلی خندیدیم و خوش گذشت وای از پانتومیم نگم براتون عالی بود، عااالی. من به شخصه دوست داشتم این قسمت تور اصلا تموم نمیشد.

بازی هفت

pantomim-IMG_7368

در حین اینکه ما مشغول بازی بودیم آقای کمالی عزیز جوجه ها را برای نهار آماده می کردند. بازی تمام شد و نهار نیز آماده برای خوردن، عجب جوجه ای بازم جا داره بگم جاتون خااااالی .

jooje-IMG_7385

بعد از صرف نهار به علت اینکه به تاریکی نخوریم به سمت اتوبوس راه افتادیم، خداروشکر زیاد به تاریکی نخوردیم و رسیدیم.

آقای کمالی با انرژی فوق العاده زیادشون در راه برگشت هم نگذاشتند کسی حوصلش سر بره و بچه ها را سرگرم کردن و آقای قمصری هم پک عصرانه نشاط آوران را بین دوستان تقسیم کردند.

در بین راه ناگهان صدایی آمد بنظر میرسید اتوبوس پنچر شده باشد ، آقای قمصری وآقای کمالی همراه راننده پیاده شدند تا ببینند چه اتفاقی افتاده است کم کم باقی دوستان هم پیاده شدیم و انگار نه انگار که اتوبوس خراب شده است آتیش روشن کردیم تا گرم شویم و شروع کردیم به عکس گرفتن

atishe-DSC06844

( جا داره بگم همین اتوبوس خراب شدن خاطره خیلی خوبی برای هممون رقم زد شاید بهتره بگم چه خوب که خراب شد :))) ) یعنی در همه شرایط ما از شاد بودن و خوش گذرونی کنار نمیکشیم. خداروشکر زیاد طول نکشید تا دوباره به راه ادامه دادیم و به سلامتی به مشهد(دفتر گروه نشاط آوران) رسیدیم و دوستان ازهم خداحافظی کردند تا برنامه بعدی …

 

(خانم نجم آبادی)

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید

نظرات و دلنوشته های ثبت شده ...
 • sima

  وای چه عالی.خوش بحالتون.وب سایتتون خیلی خوب و جذابه.همیشه موفق و شاد باشید نشاط آوران عزیز

  • امیر قمصری

   ممنونم از انتشار انرژی مثبتت دوست عزیز

 • محمدصادق خزاعی

  یه روووووووووووز خیلی عااااااااااااااااااااااااااالی در کنار دوستان عزیزمون و واقعا لذت بخش بود

 • رزیتا صفائی

  روز بسیار خوبی بود. آقای قمصری و آقای کمالی با مدیریت عالی سرگرمی های بسیاری رو برامون فراهم کردند. جای بقیه دوستان خالی .

  • امیر قمصری

   ما هم از کنار شما بودن بسیار لذت بردیم

 • مبینا گنجعلی

  روز بسیار خوبی بود در کنار دوستان عزیز
  ممنون که باز هم یه روز خوب دیگه رو برامون ساختین.

  • امیر قمصری

   ممنون از حضور گرمتون