goharan-1

پاساژ گوهران کرج

20256 2016/11/09
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 6 امتیاز : 4.2]
آدرس

مشخصات اولیه

یکی دیگر از مراکزخرید البرز که دارای قدمتی 25 ساله دارد پاساژ گوهران است. در این مرکز می توانید اجناس را با قیمت های بسیار مناسب و ارزان تهیه کنید. پاساژ گوهران کرج یکی از مراکز خرید قدیمی این شهر محسوب می شود، این پاساژ در تاریخ 1375 به بهره برداری رسیده است. موقعیت قرار گیری این مجموعه در خیابان گوهردشت و در یک خیابان پر تردد می باشد که این نکته خود باعث اهمیت بخشیدن به پاساژ می شود. مساحت تجاری مرکز خرید گوهران کرج حدود 1800 مترمربع و دارای یک طبقه تجاری است.

بخش تجاری و فروش

goharan-2

مرکزخرید گوهران کرج بورس لباس مردانه شناخته شده، در کنار انواع لباس های مردانه می توانید در این بازار دیگر کالاهای مورد نیاز را پیدا کنید از جمله : پوشاک زنانه، پوشاک بچه گانه و نوزاد، شال و روسری، کیف و کفش، عطر و ادکلن، محصولات آرایشی و بهداشتی، زیورآلات و بدلیجات و … .

مجتمع تجاری گوهران کرج دارای 37 واحد فعال در زمینه پوشاک و سایرین است. مغازه های این مرکز خرید به صورت موازی با یکدیگر قرار گرفته اند، فضای ویترین مغازه ها به صورت تمام شیشه طراحی شده است اما فضای مکث و مشاهده برای خریداران در نظر نگرفته اند و صرفا یک محل عبور برای کلیه خریداران وجود دارد.

بخش خدماتی و رفاهی

goharan-3

مجتمع گوهران گوهردشت در بخش خدماتی و رفاهی خود قسمت های مختلفی را بوجود آورده است. کف مجموعه از سنگ های مناسب استفاده شده، دارای انبار و تاسیسات، دارای بخش اداری و پشتیبانی، سیستم تهویه مطبوع، دارای سیستم سرمایش و گرمایش نیز می باشد. اهمیت این پاساژ به دلیل قیمت مناسب، اجناس بسیار عالی و موقعیت اصلی مرکز خرید می باشد. یکی از پیشنهادات ما سر زدن به این مجتمع تجاری است، در صورت نیاز پوشاک مردانه این مکان را فراموش نکنید.

آدرس پاساژ گوهران کرج : استان البرز، کرج، خیابان گوهردشت، بازار گوهران کرج

شماره تماس این مجموعه : 34453144-026 الی 34460434-026

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید