qom-mobile-market-3

بازار موبایل قم

11278 2016/11/01
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 12 امتیاز : 4.2]
آدرس

بازار موبایل در قم مثل تمامی شهر های دیگر کشور جزو پر طرفدار ترین بازارهاست، بازار موبایل قم دارای انواع گوشی ها، تبلت، گارد و دیگر لوازم جانبی گوشی همراه است. در این بازار می توانید هر نوع از برندهای مدنظرتان را خریداری کنید، از جمله برندهای معتبر سامسونگ، هوآوی، ال جی، اپل و … .

qom-mobile-market-1

بازار موبایل قم الزهرا نام دارد اما به همان بازار خرید و فروش موبایل معروف است. خرید و فروش گوشی و تبلت، نصب نرم افزارها و آموزش، تعمیرات گوشی و فروش لوازم جانبی موبایل جزو فعالیت های این مجموعه می باشد. علاوه بر گوشی همراه، خرید و فروش سیم کارت های اعتباری و دائمی نیز در این مکان رونق خوبی دارد.

qom-mobile-market-4

پاساژ موبایل قم دارای 4 طبقه و بیش از 100 واحد تجاری فعال می باشد. فضای داخلی بازار و دکوراسیون مغازه ها به صورت قدیم آن است مثل نرده ها و کف سازی مجموعه قدیمی می باشند و هر کدام از واحد ها به تنهایی دکوراسیون خود را تغییر دادند و بروز رسانی کردند.

qom-mobile-market-2

یکی از بهترین ها محل خرید و فروش موبایل در قم، پاساژ الزهرا می باشد. مجتمع موبایل قم همه روزه از ساعت 9 صبح الی 22 در حال فعالیت است، مدت های کوتاهی را برای صرف ناهار و غذا و خواندن نماز پاساژ بسته می باشد. این پاساژ در یکی از محله های قدیمی قم قرار گرفته است، در اطراف بازار می توانید از برای استراحت و صرف ناهار استفاده کنید.

آدرس بازار موبایل قم : استان قم، بلوار شهید منتظری، خیابان توحید، پاساژ موبایل قم، مرکز خرید موبایل قم

شماره تماس این مجموعه : 3566 754 0912 الی 38834090-025

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید