مرکز خرید مبل شیراز

مرکز خرید مبل شیراز

64352 2020/05/16
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 59 امتیاز : 3.1]

اهمیت مبلمان در خانه‌های امروزی هر روز بیش از پیش می‌شود. شاید امروز در کمتر خانه‌ای ببینید که از پشتی‌های سنتی و کرسی استفاده کنند. مدرنیزه شدن زندگی و همچنین تنوع و زیبایی دکوراسیون داخلی که مبلمان منازل و ادارات نیز در این دسته قرار می‌گیرند، می‌توانند زیبایی دو چندانی به منازل ببخشند. این بار در نشاط آوران به سراغ شهر زیبای شیراز و معرفی چند مرکز خرید مبل شیراز رفته‌ایم. با ما همراه باشید.

اهمیت مبلمان در دکوراسیون داخلی

امروزه مبلمان دارای اهمیت خاص و ویژه ای در دکوراسیون داخلیست و افراد با وسواس خاصی بدنبال مبلمان منحصر به فرد خود می گردند. در هر شهر پاساژ ها و مراکز خریدی هستند که به صورت تخصصی فروش انواع مبلمان را عهده دار می شوند. به دنبال مرکز خرید مبل شیراز هستیم تا بتوانیم اجناس مورد نظر را از بازار مربوطه خریداری کنیم.

بازار مبل در شهرهای مختلف

 در بیشتر شهرهای کشورمان گالری های مبلمان زیادی وجود دارند که معمولا در هر شهری تمرکز این مبل فروشی ها در یک قسمتی از شهر بیشتر است تا افراد بدانند که برای خرید یک وسیله مشخصی مثل مبلمان باید به کجا مراجعه کنند که وقت کمتری از آنها گرفته شود و بتوانند تنوع زیاد را در وقت محدود مشاهده کنند و خرید خود را انجام دهند.

شیراز نیز این قاعده مستثنی نیست. بازار مبل شیراز در خیابان های مختلفی وجود دارد، به طور کلی در اینجا به معرفی چند مرکز خرید تخصصی مبلمان در شهر شیراز اشاره خواهیم کرد.

بازار مبل دهکده شیراز

مرکز خرید مبل شیراز

این بازار مبل در شیراز از بهترین و مدرن ترین مراکز تخصصی مبلمان و دکوراسیون می باشد. دارای کالاهای منحصر به فردیست که خریداران می توانند از آن ها استفاده کنند، مانند : ترکیب مبلمان با فضای سبز، انواع مبلمان رنگی، عرضه سرویس های خواب (کودک، نوجوان و عروس)، سرویس غذاخوری، میز های تلویزیون، لوازم تزئینی و دکوری و …

مرکز خرید مبل شیراز

آدرس بازار مبل شیراز : کیلومتر 25 جاده شیراز، روبروی شهرک صنعتی آب باریک، ورودی متل دنا، بازار بزرگ مبل دهکده

شماره تماس این مجموعه : 09174203140

مرکز خرید مبل شیراز

ساعت کاری مجموعه : ساعت کاری بازار مبل دهکده از 9:30 الی 19:30 می باشد.

بازار مبل خاورمیانه شیراز

مرکز خرید مبل شیراز

این بازار مبلمان در شیراز جزو مراکز خرید مناسب و عالیست که می توانید از آن بهره مند شوید. از ویژگی های این بازار بزرگ مبل می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • محصولات بازار مبل خاورمیانه تکراری نیستند و تنها برای یک بار تولید می شوند.
  • ارائه مبلمان و سرویس خواب از کشور های ایران، ترکیه، هند و …
  • صنایع دستی ساخت ایران با چوب هندی.
  • قیمت های برند خاورمیانه در سراسر کشور یکسان است.

مرکز خرید مبل شیراز

آدرس بازار مبل شیراز : بلوار صنایع الکترونیک، بعد از حسابی 16، روبروی سیلویا، بازار مبل خاورمیانه

شماره تماس این مجموعه : 66362059-071

ساعت کاری مجموعه : از 9 الی 13 – از 16 الی 22

مرکز خرید مبل شیراز

شما می توانید از مرکز خرید مبل در شیراز اجناس و مجصولات مورد نظر خودتان را تهیه کنید و مشاوره برای چیدمان دکوراسیون داخلی داشته باشید. توصیه می کنیم به بازار مبل دهکده بروید و از فضاسازی آن لذت کافی ببرید، این بازار ترکیب بندی رنگ های مناسب، چیدمان درست، ترکیب مبلمان با دیگر وسایل منزل را در اختیارتان گذاشته است.

بازار مبل شهرک شهید دستغیب شیراز

بازار مبل شهرک شهید دستغیب شیراز

از جمله بازار مبل هایی که در شیراز وجود دارد و شما می توانید از آنها خرید خود را انجام دهید بازار مبل شهرک شهید دستغیب شیراز است که تمرکز گالری های مبل و فروشگاه های مبلمان و سرویس خواب در این قسمت بسیار زیاد است.

 

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید