دریاچه آشی ژاپن

10729 ۱۳۹۷/۱۱/۲۲
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 1 امتیاز : 5]

دریاچه آشی کجاست؟

کشور ژاپن از جمله کشور های قاره آسیا است که به عنوان یکی از مقاصد برتر گردشگری این قاره شناخته می شود و به همین منظور هرساله میزبان میلیون ها گردشگری می باشد که از سرتاسر نقاط دنیا جهت بازدید از این جاذبه ها به این کشور سفر می کنند. در این مقاله می خواهیم به برسی یکی از جاذبه های طبیعی این کشور به نام دریاچه آشی ژاپن بپردازیم و شما را با این مقصد توریستی آشنا کنیم. دریاچه آشی در منطقه هاکونه واقع شده است و مملوء از چشم اندازهای بی نظیر همچون چشم اندازهایی از کوه فوجی می باشد.

دریاچه آشی در ژاپن در اثر انفجار آتشفشانی در حدود 3 هزار سال پیش شکل گرفت و و جاذبه ها طبیعی آن نیز در همان زمان ساخته شد. در مورد این دریاچه افسانه های زیادی وجود دارد و عده بسیاری از محلی های این منطقه بر این باورند در آن اژدهایی 9 سر زندگی می کند. اما اگر از افسانه ها فاصله بگیریم خود دریاچه آشی مناظر دیدنی همچون سواحل زیبا را دارا می باشد که هر نوع سلیقه ای با دیدن آنها شگفت زده خواهد شد. علاوه بر این اطراف دریاچه را کوه ها پوشانده اند و انعکاس کوه فوجی بر روی آب، پس زمینه ای فوق العاده را به وجود آورده است.

در سواحل دریاچه آشی هاکونه قایق هایی با ظاهرهای متفاوت جهت گشت و گذار مسافران تعبیه شده اند و گردشگران را به نقاط زیبا این دریاچه می برند. همچنین ژاپنی ها اکثر عبادتگاه های خود را در مناطق جنگلی می سازند و در اطراف این دریاچه تعداد زیادی عبادتگاه و محل تاریخی همچون عبادتگاه هاکونه وجود دارد که می توان به بازدید از آنها نیز پرداخت. در اطراف دریاچه رستوران های محلی نیز به چشم می خورند که می توان لذت گشت و گذار در دل طبیعت را با صرف غذا در رستوران هایی با چشم انداز بی نظیر و غذاهای محلی پرطرفدار دوچندان کرد.

عکس های دریاچه آشی

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید