bolur tower 4

مرکز خرید برج بلور تبریز

20601 2016/08/29
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 4 امتیاز : 4.3]
آدرس

مرکز خرید برج بلور تبریز جزو اولین برج های بالای 20 طبقه در این منطقه بوده که توسط معمار بنام کشور علی اکبر صارمی طراحی شده است. این برج در سال 1386 طرح برتر معماری سال انتخاب شد که در آن زمان 120 طرح پیشنهادی دیگر نیز وجود داشت. این برج یکی از بزرگ ترین مجموعه های چند عملکردی در تبریز می باشد که در آن می توان واحد های تجاری، اداری و رفاهی را مشاهده کرد. این برج با مساحت 33,000 متر مربع و در 25 طبقه طراحی و اجرا شده است.

بخش فروش

bolur tower 2

برای خریداران و مخاطبان مهم است که بتوانند برندهای تجاری را از مرکزی معتبر تهیه کنند و مجتمع تجاری بلور تبریز دارای برترین و بنام ترین برندهای تجاری می باشد. مجتمع برج بلور تبریز در بخش فروش خود 130 واحد تجاری در 3 طبقه دارد که در زمینه های زیر فعالیت می کنند :

پوشاک، عینک و ساعت، عطر و ادکلن، بدلیجات و زیورآلات،طلا و جواهرات، روسری و شال، کیف و کفش، لوازم خانگی، محصولات ورزشی و اسپرت، لوازم دکوری و تزئینی، انواع لوازم لوکس، محصولات آشپزخانه، لباس مجلسی و …

بخش خدماتی و رفاهی

bolur tower 3

مرکز خرید برج بلور تبریز در بخش خدماتی و رفاهی خود قسمت های مختلف و مهیجی را در اختیار خریداران و گردشگران گذاشته است که می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • رستوران گردان برج بلور، جزو اولین رستوران های گردان این منطقه بوده است.
  • تالار برج بلور تبریز یکی از بهترین تالارها برای برگزاری مراسم می باشد.
  • سالن برگزاری همایش و سینما در طبقه 24
  • دارای فود کورت با 20 واحد فست فود مستقل
  • دارای 4 دستگاه آسانسور شیشه ای پانارومیک
  • دارای 10 دستگاه پله برقی
  • دارای 3 طبقه پارکینگ زیرزمینی

اطلاعات برج بلور

bolur tower 1

برج بلور در تبریز دارای نمایی منحصر به فرد و آنتیک می باشد که در 25 طبقه اجرا شده است. در 11 طبقه اداری و پشتیبانی 112 واحد فعال وجود دارد، می توانید دفاتر و ادارات بازرگانی بزرگ را در آنجا بیابید. در بخش معماری یکی از کارهای بزرگی که برای این پروژه انجام شده، خرید نورافکن ها هوشمند متحرک و پروژکتور های تلسکپی بوده که این تجهیزات در طبقه ی فوقانی این برج نصب و به اجرا گذاشته شده است.

آدرس برج بلور تبریز : حدفاصل خیابان امام و بزرگراه استاد شهریار، فلکه دانشگاه تبریز

شماره تماس این مجموعه : 33377282-041

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید