قیمت پودر سوپرفود و عوامل موثر بر آن

453 2024/04/14
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 0 امتیاز : 0]

قیمت پودر سوپرفود را با توجه به عوامل متفاوتی باید مورد بررسی قرار داد. با اینکه این پودر جزء برترین مکمل‌های غذایی به حساب می‌آید، ولی اگر آن را از طریق یک شرکت بازرگانی معتبر خریداری کنید، با قیمتی ارزان مواجه خواهید شد. طبیعتاً هرچقدر این محصول با توجه به مدل‌های متنوعی که دارد، باکیفیت‌تر باشد، قیمت بالاتری را هم برآورد می‌کند.

اگر قصد دارید محصول فوق را با کیفیت تضمین شده و قیمت ارزان خریداری کنید، فروشگاه آلا می‌تواند بهترین شرکت بازرگانی باشد که انتخاب می‌کنید.

پودر سوپرفود چیست؟

پودر سوپرفود nbs یک مکمل غذایی اختصاصی است که انواع مواد معدنی، آنتی اکسیدان و ویتامین‌ها را درون خود جای داده است. این محصول کاملاً گیاهی دارای ریزدانه‌های غلات است که هر چقدر غلظت بالاتری داشته باشد طبیعتاً تاثیرگذاری آن هم بیشتر خواهد بود.

 معمولاً برای درمان بسیاری از بیماری‌ها این محصول توانسته یک گزینه عالی و کاربردی باشد؛ چرا که دکتر خلخالی به عنوان یک پزشک، محقق و دانشمند ایرانی با ۲۰ سال سابقه کاری در حوزه طب سنتی توانسته این پودر را به عنوان یکی از بهترین مکمل‌های غذایی تهیه و به بازار عرضه کند.

 قیمت این مکمل غذایی با در نظر گرفتن یک سری عوامل متغیر است، اما به خاطر قابلیت سم زدایی که دارد یکی از بهترین پیشنهادات برای درمان بسیاری از بیماری‌ها می‌تواند باشد. همان‌طور که می‌دانید بسیاری از محصولاتی که دارای مواد شیمیایی هستند، تعادل بدن را بر هم می‌زنند و به همین خاطر، این محصول به خاطر اینکه ساختاری کاملاً گیاهی دارد، می‌تواند مواد مغذی بدن را به بهترین شکل ممکن تأمین کند.

قیمت پودر سوپرفود با در نظر گرفتن مزایایی که دارد، حقیقتاً مقرون به صرفه است. دلیل اینکه به درمان بیماری‌ها این محصول کمک می‌کند، به خاطر بهبود عملکرد فعالیت‌های بدن است. این پودر که برای اصلاح تغذیه به کار می‌رود، استرس را درمان کرده و همین امر می‌تواند در طولانی مدت روی بهبود ارگان‌های مختلف بدن تأثیر مثبت بگذارد. استرس یکی از عوامل بسیار مهم در بروز بسیاری از بیماری‌های خطرناک است.

 این محصول ۵۰% هیدروکربن ارگانیک،۲۵% پروتئین،۱۰% فیبر،۱۰% امگا ۳ و امگا ۶ و مقدار زیادی آنتی‌اکسیدان، مواد معدنی و ویتامین را در ترکیبات خود جای می‌دهد و به همین خاطر، سم زدایی بدن شما را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

عوامل موثر روی نرخ پودر سوپرفود

پودر سوپرفود nbs یکی از مکمل‌های پرفروش بازار است. قیمت این پودر متغیر بوده، چراکه قیمت آن با عوامل مختلفی در ارتباط است. بسته‌بندی این محصول با حجم‌های متنوعی همراه است و به همین علت، قیمت‌ هرکدام هم متفاوت است. از جمله عوامل مؤثر روی نرخ پودر سوپرفود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که شامل:

  •  نوع ترکیبات و تعداد دوره

یکی از عوامل بسیار موثر روی قیمت پودر سوپرفود نوع ترکیباتی است که به کار می‌رود. این پودر یک دارو نیست، بلکه یک مکمل غذایی به حساب می‌آید. البته که با برطرف کردن مشکلات جسمی عملکردی شبیه دارو دارد، اما ترکیباتی که در آن به کار می‌رود به هیچ عنوان همانند یک دارو نیست.

با این حساب، قیمت این محصول با توجه به ترکیباتی که دارد قطعاً متفاوت است. یعنی شما باید بدانید که از چه نوع پودر سوپرفود ان بی اسی استفاده می‌کنید و متناسب با آن یک قیمت متفاوت را پرداخت کنید. این محصول مدل‌های گوناگونی دارد که دوره مصرف آن نیزمتفاوت بوده و به همین خاطر، شما را با قیمت‌های متنوعی روبرو می‌کند.

پودری مانند سوپرفود nbs ممکن است دوره مصرف 1 ماهه داشته باشد و صد درصداز پودر سوپرفودی که دوره مصرف ۴ ماهه داشته باشد، قیمت ارزان‌تری هم دارد. به این دلیل، نوع ترکیبات و تعداد دوره مصرف یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار روی قیمت این محصول به شمار می‌آید.

  • کیفیت ساخت

یکی دیگر از عوامل موثر روی قیمت پودر سوپرفود کیفیت ساخت آن است. این پودر همان‌طور که گفته شد مدل‌های متنوعی دارد که هر کدام از کیفیت متفاوتی برخوردار هستند. شما اگر به دنبال یک پودر سوپرفود با کیفیت هستید، قاعدتاً نمی‌توانید با قیمت ارزانی آن را خریداری کنید.

  • حجم محصول

 حجم پودری همچون سوپرفود nbs هم یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار روی قیمت می‌تواند باشد. این پودر را شما به صورت ۷۵ گرمی،۱۴۰ گرمی،۲۱۰ گرمی و ۲۸۰ گرمی می‌توانید سفارش داده و مورد استفاده قرار دهید. طبیعتاً هر چقدر حجم پودر بالاتر باشد، شما باید قیمت بیشتری را هم برآورد کنید.

فروشگاه آلا بهترین ارائه دهنده پودر سوپرفود nbs

مجموعه آلا بهترین خدمات را برای خرید باکیفیت‌ترین و ارزان قیمت‌ترین پودر سوپرفود nbs ارائه می‎دهد. این مجموعه به عنوان یک شرکت بازرگانی معتبر سال ها سابقه کار شما را از انتخابی که دارید، در طولانی مدت پشیمان نخواهد کرد. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید این محصول حتما سری به سایت فروشگاه آلا بزنید.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید