آبشار نشترود کرج

15690 ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 3 امتیاز : 5]
آدرس
فاصله مکانی
فاصله زمانی

آبشار نشترود کجاست؟

استان البرز یکی از استان های گردشگری کشور می باشد که جاذبه های طبیعی زیادی همچون آبشار نشترود کرج را در خود جای داده است. نام این آبشار از روستایی که در آن واقع شده است یعنی روستای نشترود گرفته شده است. این مکان دارای آب و هوای خوبی می باشد و جاذبه های گردشگری زیادی را در خود جای داده است. آبشار نشترود در کرج و در دره ای که در فاصله 35 کیلومتری جاده کرج – چالوس می باشد، قرار گرفته است.

عکس آبشار نشترود کرج

آبشار نشترود کرج از سایر آبشارهای همجوار خود یعنی آبشار ترنو و آبشار خور ارتفاع بیشتری دارد و بلندترین آبشار استان البرز محسوب می شود. این آبشار 110 متر ارتفاع دارد و به همین دلیل یکی از بلندترین آبشارهای ایران نیز به حساب می آید. علاوه بر این قله های زیبایی همچون قلل هفتخوان و خونکار با ارتفاع بیش از 3800 متر در کنار این آبشار واقع شده اند که هرساله کوهنوردان زیادی را به سوی خود می کشانند.

اگر قصد سفر به استان البرز و روستای نشترود را دارید پیشنهاد میکنیم علاوه بر سایر جاذبه های گردشگری نشترود، حتما از این آبشار زیبا نیز دیدن کنید. بهترین زمان برای بازدید از این آبشار زیبا، فصل بهار و از اوایل فروردین ماه تا اواسط خرداد ماه می باشد.

روستای نشترود یکی از جاذبه های طبیعی استان البرز می باشد که شما می توانید در تور کرج گردی از این آبشار زیبا بازدید به عمل آورید.

آدرس آبشار نشترود کرج : استان البرز، کیلومتر ۳۵ جاده کرج – چالوس، روستای نشترود

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید