تله کابین رامسر

18194 2017/11/11
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 6 امتیاز : 5]
تاریخچه
آدرس
فاصله مکانی
فاصله زمانی

فاز اول تله کابین رامسر در سال 1388 و پس از طی مراحل آزمایشی و تست ایمنی مورد بهره برداری قرار گرفته است.

در فاصله 5 کیلومتری شهر رامسر، مجموعه تله کابین رامسر قرار گرفته، به گونه ای که در ارتفاعات می توان آنرا به وضوح دید. این منطقه مجموعه ای تفریحی و توریستی در شهر رامسر است که نامش مجتمع رفاهی شهر سبز می باشد و به تله کابین شهر رامسر مشهور شده و از دو قسمت تشکیل می شود، قسمت اول کنار ساحل و در پای کوه ایلمیلی و قسمت دوم در قله همین کوه ساخته شده است.

بیشتر مجتمع های تفریحی و قسمت اداری مجموعه به همراه پل معلق در قسمت اول و در کنار ساحل قرار دارد. در این قسمت می توان تله فتو مجموعه را دید که بخش های عکاسی و گریم دارد و چاپ عکس روی لیوان، بشقاب و تیشرت را نیز انجام می دهد. همچنین رستوران سنتی، فست فود، کافی شاپ و رستوران رامسر پلازا آماده پذیرایی از گردشگران هستند. از دیگر امکانات این قسمت می توان به قایق سواری، اسکی روی آب، پاراسیلینگ شاتل، جت اسکی، باگی، پیست کارتینگ، زمین پینت بال، کافی نت، شهر بازی، ایتسگاه تله کابین و چندین مرکز تجاری اشاره کرد.

در قسمت دوم مجتمع رفاهی شهر سبز رامسر امّا یک هتل خوب برای گردشگرانی که علاقه دارند بیش از یک روز در این مجموعه بمانند، فست فود، کافی شاپ، رستوران، سالن پینگ پنگ و بیلیارد، تله فتو، یک مسیر پیاده روی زیبا، یک زیپ لاین برای علاقه مندان به هیجان و بام رامسر که از بالای بام می توانید منظره زیبایی را مشاهده نمایید.

تله کابین رامسر بزرگترین تله کابین کشور است و حدود 2 کیلومتر طول دارد. این تله کابین در خاورمیانه تنها تله کابینی است که ساحل دریا را به ارتفاعات جنگلی پیوند می زند. تجربه دیدن این مناظر زیبا از داخل تله کابین بسیار لذت بخش است. گاهی هوا مه آلود است که دید کم می شود ولی حتی در این شرایط هم لذت خاص خود را دارد.

این مجموعه در فصل تابستان از ساعت 8 صبح تا 12 شب و در فصول سرد از ساعت 9 صبح تا 5 عصر آماده پذیرش گردشگران می باشد. قیمت بلیط تله کابین رامسر و آخرین اخبار و موضوعات مربوط به این تله کابین را می توانید در وب سایت مجموعه بیابید. مجتمع تفریحی شهر سبز رامسر در تمام فصول سال آماده پذیرایی از شماست.

نشاط آوران به شما پیشنهاد می کند در سفر خود به شمال کشور از تله کابین رامسر که از جاذبه های گردشگری مازندران است، دیدن کنید.

در ادامه می توانید دیگر تصاویر تله کابین رامسر را مشاهده کنید:

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید