پارک مهرورزی یاسوج

20153 ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 12 امتیاز : 5]
آدرس
فاصله مکانی
فاصله زمانی

استان کهگیلویه و بویراحمد با داشتن جاذبه های طبیعی فراوان یکی از بهترین مقاصد برای ایام تعطیل است. شهر یاسوج با آب و هوایی معتدل و نسبتا سرد و طبیعتی سرسبز و چشم نواز در اطراف شهر، پذیرای گردشگرانی می باشد که به این شهر سفر می کنند. مردم کهگیلویه و بویراحمد نیز بسیار غیور، خونگرم و مهمان نواز هستند و در کنار آنها تجربه سفر بسیار لذت بخش تر می شود.

پارک مهرورزی یکی از زیباترین پارک های شهر یاسوج است که در ایام تعطیلات مملو از جمعیتی است که می خواهند در کنار خانواده خود از فضای زیبای پارک استفاده کنند. این پارک که بر روی رودخانه بشار ساخته شده است، در فضایی نزدیک به 25 هکتار پذیرای بومیان و گردشگرانی است که برای تفریح به این پارک آمده اند. وجود رودخانه در میان پارک مهرورزی کهگیلویه و بویراحمد به آن زیبایی خاصی داده. یک دریاچه مصنوعی در میان پارک ساخته شده که با آب رودخانه تامین می شود و نمای زیبایی به پارک بخشیده است.

کافی شاپ، سرویس های بهداشتی، پیست دوچرخه سواری، مسیر پیاده روی، باغ های دارویی داخلی و خارجی، پارک ترافیک، سه پارکینگ بزرگ، بازارهای متنوع، پیست کالسکه رانی، فواره موزیکال در میان دریاچه، زمین های ورزشی تنیس، فوتبال و والیبال از جمله امکانات پارک مهرورزی در استان کهگیلویه و بویراحمد هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. فضای سبز پارک نیز بسیار جذاب و دیدنی می باشد. وجود درختان و گل ها در کنار معابر چهره زیبایی به پارک بخشیده است. در صورت تمایل می توانید با قایق های پدالی گشتی درون دریاچه بزنید و از قایق سواری نیز لذت ببرید.

پارک مهرورزی یاسوج با وسعت زیادی که دارد محل مناسبی برای اتراق و کمپ زدن گردشگران است. نشاط آوران به شما پیشنهاد می کند تا زمانی که در شهر یاسوج هستید از این پارک زیبا  که از جاذبه های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد می باشد، دیدن کنید.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید