روغن چرخ خیاطی بهترین کیفیت و قیمت بازار

2131 ۱۴۰۲/۰۵/۱۸
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 0 امتیاز : 0]

امروزه استفاده از روغن چرخ خیاطی در تمامی کارگاه های تولیدی و چرخ، خیاط های سری کار امری بسیار ضروری است؛ اما مشخصات بهترین روغن چرخ خیاطی چیست؟

در این مقاله به معرفی انواع روغن چرخ خیاطی صنعتی و خانگی خواهیم پرداخت، و شما با خواندن این مطلب خواهید دانست که بهترین مارک روغن چرخ خیاطی کدام برند می باشد.

ابتدا باید بدانیم که روغن چرخ خیاطی چیست و چه کاربردی دارد؟

روغن چرخ خیاطی نوعی سیال است که در انواع چرخ خیاطی (خانگی و صنعتی) جریان پیدا کرده و خاصیت: ضد زنگ زدگی، روانکاری قطعات داخلی و ضد سایش قطعات در چرخ خیاطی را ایفا می کند.

اما ممکن است برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که، روغن چرخ خیاطی از چی درست میشه یا چرا بعضی از روغن چرخ ها خیلی بوی زیادی از (نفت) دارند.

روغن چرخ خیاطی بصورت کلی در ایران به  دو گونه متفاوت تولید و عرضه می شود.

یا بعضی از آن ها (اکثرا) پایه نفتی هستند که اصولا در بازار قیمت کمی دارند و با هر مارک و برندی پیدا می شوند. (این روغن چرخ ها دارای بوی نفت هستند)

و یا با پایه پارافین مایع تولید می شوند که دارای استاندارد iso 9001  کیفی، می باشند. (این روغن چرخ ها روغن مناسب چرخ خیاطی می باشند)

روغن پارافین چرخ خیاطی با مارک های محدودی در بازار پیدا می شوند زیرا قیمت آن ها از مدل های پایه نفتی و ارزان قیمت بالا تر است.

اما بهترین برند ها برای خرید روغن چرخ خیاطی (پایه پارافین) عبارت اند از:

  • روغن چرخ خیاطی سوپر طلایی نیلوفر
  • روغن چرخ خیاطی روان

مشخصات روغن چرخ خیاطی

در خصوص مشخصات روغن چرخ خیاطی خوب می توان به مواردی فرا تر از نام و برند محصول اشاره داشت که با برسی آن ها، خود می توانید بهترین روغن برای چرخ خیاطی را در بازار به راحتی تشخیص دهید؛ در ادامه به این امر خواهیم پرداخت.

از ویژگی های بهترین روغن چرخ خیاطی باید بدون بو و یا دارای بوی بسیار کمی باشند.

  • دارای چربی (دانسیته و ویسکوزیته) استاندارد باشند که این امر باعث می شود روغن نه زیاد سفت باشد و نه خیلی شل.
  • باید دارای خاصیت های ضد رسوب و فلش پوینت استاندارد برای مقاومت در برابر دما زیاد هنگام فعالیت دستگاه نیز باشند.

ما در سایت رسمی کارخانه روغن چرخ نیلوفر مقالاتی فوق تخصصی داریم که در این زمینه به برسی دقیق انواع روغن برای چرخ خیاطی صنعتی و خانگی پرداختیم که پیشنهاد میکنیم به آن سر بزنید و به دانش خود در این خصوص بیفزاید. با برسی وبگاه رسمی ما خواهید فهمید که چرا روغن چرخ های پارافینی برای چرخ های خیاطی صنعتی و بطور کلی انواع چرخ های خانگی مناسب تر از روغن های پایه نفتی است. همچنین متوجه خواهید شد که تمامی مطالبی که در خصوص پاسخ به سوالاتی مانند: بجای روغن چرخ خیاطی از چی استفاده کنیم؟ که در دیگر سایت ها مطرح می شود چقدر بی پایه و اساس است.

لازم به ذکر است که، هیچ سیال و یا روغنی نمی تواند جایگزین روغن چرخ خیاطی باشد؛ پس خواهشمند هستیم، برای جلوگیری از خرابی دستگاه تمامی اطلاعات در خصوص انواع روغن چرخ را تنها از سایت تخصصی ایرانااُیل دنبال کنید. روغن های پایه نفتی به اصطلاحی کار راه انداز هستند اما نه برای چرخ های صنعتی و کامپیوتری پس به این نکته دقت کنید.

شایان ذکر است روغن های پایه نفتی بیشتر برای چرخ ها خانگی که فعالیت مداوم با آن ها صورت نمی گیرد مناسب، و اصولا اشخاصی از این سبک روغن ها خرید می کنند که بابت تهیه روغن وابسته به شرایط اقتصادی قصد دارن هزینه زیادی نکنند. پس در نتیجه میتوان گفت: روغن های پایه نفتی، روغن چرخ های اقتصادی و روغن چرخ پایه پارافینی، روغن استاندارد و مناسب برای چرخ هستند.به این نکته نیز توجه کنید که روغن ها نباید در مسیر تابش مستقیم آفتاب و یا با باز گذاشتن در بطری آنها، با هوای محیط به مدت طولانی تماس داشته باشند؛ این کار باعث تغییر رنگ روغن چرخ خیاطی می شود.

قیمت خرید روغن چرخ خیاطی صنعتی و خانگی

 قیمت روغن چرخ خیاطی وابسته به نوع آن و خرید روغن چرخ به صورت مستقیم از کارخانه تولیدی وابسته به حجم سفارش محصول است. در هنگام استعلام قیمت روغن چرخ خیاطی صنعتی (همچنین خرید برای چرخ های کامپیوتری) دقت داشته باشید که حتما روغن چرخ خیاطی پایه پارافین تهیه نمایید.

اما برای خرید روغن چرخ خیاطی خانگی اصولا با توجه به شرایط اقتصادی روغن چرخ خیاطی اقتصادی در بازار فروش بیشتری دارد. همچنین با برقراری ارتباط با ما از طریق پیام رسان ها، چنانچه قصد خرید روغن چرخ خیاطی نیلوفر را به صورت تکی دارید میتوانید از ما لیست نماینده شهر خود را برای این ام بخواهید.

ما در کارخانه روغن چرخ نیلوفر با دارا بودن متنوع ترین روغن ها در سایز و پکینگ های مختلف جهت تامین نیاز بازار، فروشنده ها (نمایندگی های سراسر کشور) و در نهایت برطرف کردن  نیاز مصرف کننده، همواره در تلاش بودیم تا با عرضه  محصولات در نهایت کیفیت و حاشیه سود کم بتوانیم خدمتگزار مردم عزیز ایران و بازار های منطقه باشیم.

ما در وب سایت iranaoil و یا به عنوانی دیگر کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر از هر دو مدل روغن چرخ، (پایه نفتی و پارافین) برای انواع چرخ خیاطی مطابق با نیاز بازار از نظر اقتصادی و کیفیتی بهترین ارائه کننده این رقم  کالا در بازار هستیم. امروزه با عنایت پروردگار و تلاش بی وقفه این مجموعه، توانستیم در سطح منطقه پا به میدان بگذاریم و عملا بازار های عراق، افغانستان و پاکستان را در این حوزه از آن خود کنیم.

با مراجعه به وب سایت ما میتوانید از قطب تولید روغن چرخ خیاطی در ایران خرید مستقیم با بهترین قیمت را تجربه کنید.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید