جاذبه های گردشگری فیلیپین

16517 2018/02/28
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 11 امتیاز : 4.6]

فیلیپین یکی از جذاب ترین و خاص ترین کشورهای جنوب شرقی آسیا است. این کشور در واقع یک مجمع الجزایر می باشد که شامل یبش از 7 هزار جزیره است. مانیل پایتخت این کشور و یکی از زیباترین کشورهای جهان می باشد. شهر مانیل بیشتر به خاطر سواحل زیبا و محله چینی های معروفش، بینوندو، که چندین قرن قدمت دارد، شناخته می شود.

مانیل در گذشته به صورت کلونی اداره می شده است. در قلب این شهر محله اینتراموروس قرار دارد. این محله که به صورت یک شهر کوچک محصور شده با دیوار است، محل قرارگیری برخی از مهمترین و قدیمی ترین جاذبه های توریستی فیلیپین می باشد. جاذبه های مانند زندان نظامی، قلعه سانتیاگو و کلیسای سنت آگوستین. مانیل تاریخی غنی و پر فراز و نشیب دارد و در دورانی که کشورها برای سلطنت بر دریاها با یکدیگر رقابت می کردند، موقعیت مانیل باعث شده بود تا توجه ویژه ای به این کشور شود.

در شمال مانیل برخی از زیباترین جاذبه های طبیعی این کشور قرار دارد. اگر به کوه های مرکزی کوردیلرا بروید می توانید عده زیادی از مردم را ببینید که در مسیرهای زیبای این کوه ها پیاده روی می کنند. منطقه ریموت پالاوان و جزایر کالامیان سواحل وسیع، منظره هایی بکر و چشم نواز و دریاچه های زیبایی دارند و در سواحل این منطاق، غواصی طرفداران زیادی دارد.

منطقه ایفوگائو با شالیزارهای برنج که به صورت تراس های پشت سر هم قرار گرفته اند، شناخته می شود. جزایر کوچک بوراکی ویلاهای ساحلی زیبایی دارند و در کناره های سواحل آنها می توان انواع ورزش های آبی را انجام دارد. جزیره سبو مکان مناسبی را برای کسانی که علاقه مند به شیرجه در آب هستند، پدید آورده است. صخره های این جزیره موقعیت خوبی را برای علاقه مندان به این رشته به وجود آورده است. در سراسر فیلیپین می توان قایق سواری و تفریح با زیپ لاین را تجربه کرد.

عکس های زیبا از کشور فیلیپین

اطلاعاتی در مورد کشور فیلیپین:

زبان رسمی: فیلیپینی-انگلیسی

مذهب: مسیحیت

نوع حکومت: جمهوری

جمعیت: حدود 103 میلیون و 300 هزار نفر

مساحت: 300 هزار کیلومتر مربع

واحد پول: پزو (PHP)

PHP 51,03 = $1

پیش شماره: +63

اختلاف زمانی با ایران: چهار ساعت و نیم جلوتر

ویزا: نیاز به ویزا دارد

برای مشاهده اطلاعاتی در مورد جاذبه های شهرهای کشور فیلیپین بر روی نام آن ها در ذیل کلیک نمایید:

جاذبه های گردشگری مانیل فیلیپین

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید