بهترین و زیباترین جزایر تایلند

150 2024/06/08
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 1 امتیاز : 5]

تایلند به جزایر خیره کننده و طبیعت استوایی بی نظیر معروف شده است که هر کسی آرزو دارد یک بار به آنجا سفر کند. هر ساله گردشگران زیادی که عاشق طبیعت هستند به آنجا سفر می کنند. در این مقاله به بهترین و زیباترین جزایر تایلند خواهیم پرداخت.

بهترین جزایر تایلند

جزیره کوتاپو یا جزیره جیمز باند تایلند

کوتاپو، یا همان جزیره جیمز باند یک مکان مشهور در خلیج فانگ نگا است که در فیلم معروف جیمز باند به نام “مردی با تفنگ طلایی” نیز نقش داشته است. سنگ‌های آهکی زیبا از آب‌های زمردی بیرون زده اند که یکی از دیدنی‌ترین مکان‌های تایلند است. مناظر خیره ‌کننده اطراف کوه تاپو را می‌توان با قایق یا کایاک برای یافتن غارهای مخفی در صخره‌های آهکی را تماشا کرد.

جزیره پوکت تایلند

جزیره پوکت در جنوب تایلند که به سواحل طلایی و زندگی شبانه معروف است یکی از زیباترین و بهترین جزایر در تایلند است. سواحل پاتونگ، کارون و کاتا از معروف‌ترین سواحل هستند که به مناظر شگفت‌انگیز و آب‌های آبی خیره‌کننده شهرت دارند. پوکت مکانیست برای ماجراجویی از جزایر فی فی تا معابد تاریخی و بازارهای شهر قدیمی می تواند نظرتان را راجع به یک سفر عوض کند. زیپ لاین و جنگل نوردی از مهمترین فعالیت ها در این جزیره هستند. پوکت به خاطر زیبایی طبیعی، سواحل زیبا و هتل‌های سطح بالا به عنوان یکی از بهترین و زیباترین جزایر تایلند شناخته می‌شود.

جزیره کو فی فی تایلند

جزایر فی فی در استان کرابی تایلند، از دو جزیره فی فی دون و فی فی له تشکیل شده است. این جزایر به صخره های آهکی و سواحل زیبا و دیدنی معروف شده است. فی فی دون بزرگترین و پربازدیدترین جزیره است، در حالی که فی فی له کوچکتر و آرام تر است. گردشگران برای تجربه غواصی و شنا در آب های شفاف و دیدن مناظر زیر آب و پر از حیات به اینجا سفر می کنند. حتی خلیج مایا در جزیره فی فی له، در فیلم های معروفی با حضور بازیگرانی مانند لئوناردو دی کاپریو به تصویر کشیده شده است.

فی فی دون اقامتگاه های خانوادگی است و از استراحتگاه های اقتصادی تا استراحتگاه های لوکس پنج ستاره تشکیل شده است.

جزیره کو کوت تایلند

کو کود یا کو کوت یکی دیگراز جزایر بزرگ تایلند است که به خاطر زیبایی طبیعی، آب‌های شفاف و محیط آرامش بخشش شناخته می شود. این جزیره دارای جنگل های بارانی، آبشارهای شگفت انگیز و سواحل زیبا است. سواحل Klong Chao، Khlong Hin و Ao Tapao از جاذبه های اصلی این جزیره هستند. برای کشف آبشارهای مخفی باید در جنگل های بارانی پیاده روی کنید. اقامتگاه های متنوعی در این جزیره وجود دارند که از هتل های مجلل تا اقامتگاه های سنتی و شیک روی آب، بسته به هزینه سفر می توانید انتخاب کنید.

جزیره کولانتا تایلند

کوه لانتا در تایلند با سواحل خیره کننده و طبیعت سرسبز خود مکانی بی نظیر برای عاشقان طبیعت است. این جزیره هنوز نسبتاً بکر است و برای کشف آبشارهای مخفی باید مسیری را پیاده روی کنید تا بتوانید این منطقه زیبا را کشف کنید. خلیج کانتیانگ به خاطر نزدیک بودن به شهر همجوار می تواند شروع خوبی برای این ماجراجویی بی نظیر باشد.

جزیره کو فانگان تایلند

کو پانگان یک جزیره زیبا در خلیج تایلند است به سواحل زیبا و زندگی شبانه پرجنب و جوش مشهور است. در این جزیره می‌توانید در سواحل بهشتی استراحت کرده یا در شن‌های نرم تانگ نا پن و بتل بیچ غروب آرامی را تجربه کنید. در ماه آذر، مهمانی افسانه‌ای شب سال نو تایلند در ساحل هاد رین برگزار می‌شود که همیشه جذابیت زیادی دارد. در این مهمانی، شما می‌توانید از موسیقی زنده، نمایش‌های آتشین و چهره‌های نئونی لذت ببرید.

جزیره سامویی تایلند

کوه سامویی یک جزیره زیبا در تایلند است که به سواحل بکر و داشتن نخل های زیبا معروف است. اگر عاشق طبیعت هستید قطعا می تواند شما را محو زیبایی خودش کند. در این جزیره بی نظیر مردم طوری زندگی می کنند که گویی همیشه در حال لذت بردن هستند از رستوران های بی نظیر تا مهمانی های مختلف برایتان یک تجربه بی نظیر خواهد ساخت.

جزیره کوماک تایلند

کو ماک یکی از جزایر دست نخورده در خلیج تایلند است که به خاطر فضای آرام، سواحل سفید و مناظر سرسبز استوایی شهرت دارد. این جزیره از مجموعه جزایر ترات است و دارای یک طبیعت آرام و دور از جمعیت است. از باغ های نارگیل، مزارع زیبا و جنگل های انبوه حرا تا مسیرهای دوچرخه‌سواری و کشف آبشارهای مخفی، این جزیره فرصت‌های زیادی برای کاوش خواهد داشت.

جزیره چانگ تایلند

کوه چانگ یکی از بهشت های گرمسیری در خلیج تایلند است که از سواحل طلایی، جنگل های سرسبز و صخره های مرجانی رنگارنگ برخوردار است. این جزیره بخشی از پارک ملی مو کو چانگ است و به دلیل شباهت آن به سر فیل با نام جزیره فیل شناخته می شود و ساحل Lonely و ساحل Kai Bae از جاذبه های این جزیره هستند. یکی دیگر از تفریحات این جزیره غواصی است که می توانید در سواحل مرجانی شگفت انگیز آن به دریا نوردی بپردازید.

جزیره کو رانگ

کو رانگ جزیره‌ای در نزدیکی ساحل شرقی تایلند که در پارک ملی مو کوه چانگ قرار دارد. این شهر به خاطر زیبایی حیات دریایی و جنگل‌های بارانی استوایی مشهور است، البته پرندگان بومی زیادی در این مناطق زندگی می کنند. لذت بردن از طلوع خورشید در سواحل شگفت انگیز و آب های فیروزه ای تجربه ای بی نظیر برایتان رقم خواهد زد.

در زیر آب ها، باغ های مرجانی رنگانگ به همراه لاک پشت های دریای غول پیکر و کوسه های صخره ای زندگی می کنند که با غواصی می توانید از همه این ماجراجویی ها لذت ببرید. کورنگ دارای هتل های بی نظیر از ساده تا پنج ستاره را میزبانی می کند که می تواند برای هر هزینه ای مناسب باشند.

جزیره کوتارتائو تایلند

جزیره زیبای Koh Tarutao در جنوب تایلند که بخشی از پارک ملی دریایی Tarutao است و دارای 51 جزیره و حیات وحش منحصر به فرد خود است. این جزیره دورافتاده شامل جنگل های انبوه، آبشارهای شگفت انگیز است که برای دیدن آن باید با پای پیاده از میان بعضی حیوانات عبور کرد. بعد از گذر از این مناطق به کوه لیپ و کوه آدانگ و راوی خواهید رسید که منظره بسیار عجیبی از تایلند به شما نشان خواهد داد.

جزیره کوتائو تایلند

کو تائو یکی از جزایر شرق تایلند است که به عنوان جزیره لاک پشت ها شناخته می شود. این جزیره دارای دو منطقه کوه سامویی و کو فانگان است که به غواصی مشهور است. منظره صنوبر جان سووان از جاذبه های زیبای تایلند است و خط ساحل ناهموار کوتائو فرصت های مناسبی برای صخره نوردی فراهم می کند.

جزیره کوسامت تایلند

کو سامت جزیره‌ای در سواحل شرقی تایلند است که به سواحل زیبا و فعالیت‌های شبانه‌روزی معروف است. این جزیره با ترکیبی از هتل‌های لوکس و استراحتگاه‌های ساحلی با قیمت مناسب تمام نیازهای مسافران را برآورده می‌کند.اگر عاشق ماجراجویی هستید فعالیت های غواصی و کایاک سواری در این منطقه جایگاه ویژه ای دارد.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید