mahziyar-2

سیتی سنتر مهزیار اهواز

7312 ۱۳۹۵/۰۶/۲۵
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 13 امتیاز : 4.2]
آدرس

سیتی سنتر مهزیار اهواز یکی از بهترین و بروزترین مراکز خرید در استان خوزستان می باشد که با هدف لوکس سازی و مدرن سازی احداث شده است. در این مجموعه تجاری - تفریحی شاهد واحدهای تجاری و غرفه های سرگرمی برای عموم مردم هستیم. در واحد های تجاری مهزیار اهواز برندهای معتبر و معروف را می توانید بیابید، این مجتمع بدلیل وجود برندها جزو مراکز خرید لوکس و گران قیمت می باشد.

مشخصات کلی

آدرس مرکزخرید مهزیار اهواز,بازار مهزیار اهواز,پاساژ مهزیار در اهواز

مجتمع مهزیار اهواز در زمینی به مساحت 1400 مترمربع در 11 طبقه طراحی و اجرا شده است. این مجتمع دارای 175 واحد تجاری می باشد، دیگر قسمت های مرکزخرید مهزیار به شرح زیر می باشد :

  • واحد های تجاری در 6 طبقه
  • فود کورت مجموعه در 1 طبقه دارای سفره خانه سنتی در بام
  • شهربازی در 2 طبقه
  • هایپر مارکت در 2 طبقه

بخش تجاری

عکس مجتمع مهزیار اهواز,مجتمع مهزیار اهواز,مرکزخرید مهزیار اهواز

مجتمع تجاری مهزیار اهواز در هر طبقه دارای واحدهای تجاری خاص خود می باشد. طبقات به شرح زیر می باشد :

در طبقه زیرزمین هایپرمارکت، در طبقه همکف برندها و نمایندگی های معتبر، پوشاک بانوان در طبقه اول، پوشاک آقایان و کیف و کفش در طبقه دوم، در طبقه ی سوم دپارتمان استور، در طبقه چهارم (بورس ساعت، عینک، بدلیجات، محصولات آرایشی)، در طبقه ی پنجم محصولات کودک، در طبقه ی ششم و هفتم شهربازی، در طبقه ی هشتم رستوران.

بخش خدماتی و رفاهی

آدرس مرکزخرید مهزیار اهواز,بازار مهزیار اهواز,پاساژ مهزیار در اهواز

پاساژ مهزیار در اهواز دارای 22 دستگاه پله برقی، 6 دستگاه آسانسور معمولی، 2 دستگاه آسانسور شیشه ای، تهویه مطبوع با کنترل مرکزی، دارای دوربین مداربسته، سامانه ضد سرقت، سیستم رادیویی مرکزی و لوکال، سرزمین بازی کودکان با 230 نوع بازی متنوع، 70 دستگاه شبیه ساز سه بعدی، سینمای 4 بعدی، بولینگ و مینی بولینگ، سالن بیلیارد، پارکینگ مخصوص مجموعه، نمای کامپوزیت، سازه بتونی ضد زلزله و سایر امکانات رفاهی می باشد.

آدرس مرکز خرید مهزیار اهواز : تقاطع خیابان حجت و خیابان زمزم، بازار مهزیار اهواز

نظر خود را به این مطلب بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ؛ بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند