charbagh-1

مجتمع چهار باغ اصفهان

22376 ۱۳۹۵/۰۸/۱۳
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 6 امتیاز : 3.8]
آدرس

مجتمع چهار باغ اصفهان یک مرکز خرید خاص با فرمی متفاوت از دیگر مراکز خرید است. فرم این مجموعه از اولین چیزهایی است که هر فردی را به خود جلب می کند تا درون آن را مشاهده کند. این مجتمع تجاری – اداری مدرن از متریال ترکیبی سنگ، شیشه و کامپوزیت در نما بهره گرفته است. در قسمت ورودی این ساختمان قوسی با زوایای مورب خاص وجود دارد که با شیشه های برش خرده بازتاب محیط اطراف را به صورت رنگی القا می کنند.

مشخصات بازار

charbagh 2

بازار چهار باغ اصفهان در زمینی با مساحت 2357 مترمربع و با زیربنایی حدود به 16370 متر مربع ساخته شده است که زیر بنای مفید تجاری این مرکز خرید بزرگ 4040 متر مربع و زیر بنای مفید اداری آن 2657 مترمربع می باشد. این مجموعه بزرگ و مدرن در 8 طبقه ساخته شده است. وجود محیطی شیشه ای در کنار توده ساختمان اصلی این مجتمع است که چشم را به خود خیره می کند.

بخش فروش

shopping-bag

مرکز خرید چهار باغ اصفهان دارای قسمت های تجاری مناسبی برای خرید می باشد. از این مجموعه می توانید انواع پوشاک آقایان و بانوان، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات کودک و سیسمونی، شال و روسری، ساعت، محصولات ورزشی و اسپرت و … را تهیه کنید. در این مرکز خرید می توانید محصولات برند و معتبر داخلی و بین المللی را جستجو کنید، دیگر محصولات نیز در کنار برندها ارائه می شوند. پشتیبانی محصولات در بخش اداری مجموعه فعالیت می کنند.

موقعیت قرار گیری

charbagh-4

مجتمع تجاری اداری چهار باغ در راستای اصلی منتهی با زاینده رود قرار گرفته است و در خیابان اصلی چهار باغ می باشد. خیابان چهار باغ بالا به پل سی و سه پل می رسد که خود یک جاذبه ی فرهنگی و تاریخی برای گردشگران است. برای دسترسی به این مجموعه می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی و خودروهای شخصی خود استفاده کنید. ظرفیت پارکینگ طبقاتی مجموعه به اندازه ای می باشد که کلیه خریداران و همشهریان با خیالی آسوده و راحت بتوانند خرید خود را انجام دهند.

آدرس مجتمع چهار باغ اصفهان : اصفهان، زاینده رود، خیابان چهار باغ بالا، مجتمع تجاری چهارباغ

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید

نظرات و دلنوشته های ثبت شده ...
  • علی

    ببخشید مطمعن هستید اینجا هشت طبقه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی جالبه

    • خانم گنجعلی

      بله دوست عزیز! با احتساب طبقات منفی و پارکینگ ها …