مجتمع تجاری کیانپارس اهواز

17478 ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 7 امتیاز : 4.9]
آدرس

مجتمع تجاری و اداری کیانپارس اهواز یکی از بروز ترین مراکز تجاری و اداری موجود در اهواز است که در سال 1381 با هدف بهبود بازار و ارائه خدماتی جامع و کامل در منطقه کیانپارس اهواز تاسیس شد . مجتمع تجاری اداری کیانپارس یکی از بزرگترین و مجلل ترین مجتمع هایی است که دارای انواع خدمات اداری و پزشکی و هم چنین انواع بورس کالاهای اقتصادی و مورد نیاز برای افراد بومی و هم چنین گردشگران بیشماری است که با انگیزه های مختلف در فصول متفاوت سال به این شهر گرمسیری سفر می کنند.

مشخصات کلی

برج تجاری اداری کیانپارس دارای 7 طبقه است که دو طبقه آن تجاری است و 5 طبقه آن اداری است.کاربری طبقات اداری این مجتمع جهت مطب پزشکان، دفاتر مهندسی، وکلای دادگستری و شرکت‌های مختلف اعم از خصوصی و دولتی، انواع بنگاه‌های اقتصادی شامل: موسسات آموزشی، دفا‌تر ثبت اسناد و… می باشد. بخش تجاری این مجتمع واقع در طبقه ی اول و دوم می باشد که دارای 55 واحد تجاری با متراژ مختلف از 17 متر مربع تا 50 متر مربع می باشد . واحد های تجاری دارای انواع مختلف کالاها و برند ها از انواع کیف و کفش گرفته تا لوازم آرایشی و بدلیجات و …

بخش تجاری

مرکز خرید برج کیانپارس دارای دو طبقه ی تجاری می باشد که مشتریان بومی و گردشگران می توانند تمامی اجناس مورد نیاز خود را اعم از کیف و کفش لوازم آرایشی و بدلیجات را از این مجتمع تامین کنند. این مجتمع در طبقات بالایی خود یعنی 5 طبقه ی دیگر دارای واحد های اداری است که این واحد های اداری شامل مطب های دکتر و دفاتر مهندسی همچنین آموزشگاه و دفاتر اسناد می باشد که موجب شده این مجتمع یکی از تکمیل ترین برج های موجود از لحاظ کالایی و خدمات اداری و انواع و اقسام مشاغل باشد . این مجتمع دارای مرکز ارائه غذای آماده نیز می باشد.

بخش خدماتی و رفاهی

پاساژ برج کیانپارس اهواز مجهز به 2 دستگاه آسانسور می باشد که جهت جابه جایی بین طبقات مورد استفاده مشتریان این مجتمع قرار می گیرد. اما این آسانسور فقط مخصوص واحد های اداری است و واحد های اداری آن فاقد آسانسور می باشد . این مجتمع بزرگ فاقد هرگونه پله برقی است . از تدابیر امنیتی و ویژه آن می توان به سامانه ضد سرقت .سیستم برق اضطراری .تهویه مرکزی اشاره کرد . این مجتمع تجاری اداری بزرگ دارای بیمه ی آتش سوزی نیز می باشد.

آدرس : کیانپارس _ خیابان 12 غربی

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید