diplomat 2

بازار دیپلمات کیش

13501 ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 4 امتیاز : 5]
آدرس

بعد از بررسی مراکز خرید قدیمی جزیره کیش میرسیم به مراکزی که بتازگی در این جزیره احداث شده اند. این بازار ها اغلب بروز و مدرن هستند و اجناسی که در آن ها یافت می شود از برند های روز دنیاست. می پردازیم به یکی از بازار های شیک و جدید جزیره به نام بازار دیپلمات کیش، این مجموعه به دلیل نزدیکی به ساحل، چشم اندازی بی نظیر به دریا و فضای سبز دارد.

مشخصات بازار دیپلمات

diplomat 1

مجتمع تجاری دیپلمات کیش در زمینی به مساحت 12,000 متر مربع در یکی از بهترین نقاط جزیره بنا گردیده است. زیر بنای کل اداری 11,400 متر مربع و زیر بنای مفید آن 77,000 متر مربع می باشد. دیپلمات کیش در 5 طبقه با واحد های اداری و تجاری و خدماتی شروع به فعالیت کرده، این واحدها در طبقات همکف و اول تجاری، در طبقات دوم و سوم اداری و در طبقه ی انتهایی آن دو رستوران 600 متری و کافی شاپ، مشغول به کار هستند.

بخش فروش و خدماتی

diplomat 3

واحد های تجاری مجموعه در زمینه انواع فعالیت هایی از قبیل شکلات و مواد غذایی، کیف و کفش، پوشاک، سوپر مارکت و مواد غذایی، رنت کار، صرافی، محصولات آرایشی و بهداشتی، دفتر بیمه، کریستال، ملحفه و رو تختی و … خدمات عرضه می کنند. این واحد ها به تعداد 119 غرفه می رسد که متراژ هر واحد بین 20 الی 600 متر مربع است. از بخش خدماتی – رفاهی بروز پاساژ دیپلمات کیش می توان به مانیتور مدار بسته، فیبر نوری در سیستم مخابراتی، اعلام و اطفا حریق هوشمند، پست اختصاصی، مجهز به 4 دستگاه ترانسفور ماتور و نیروگاه دیزل جهت برق اضطراری اشاره کرد.

طراحی معماری

diplomat 4

در ساختمان این بازار، از نما ی ترکیبی سنگ و لاملهای آلمینیومی و شیشه های دو جداره استفاده شده، کف پوش واحد ها را سرامیک های خارجی درجه یک و پوشش دیوار ها و سقف ها، رنگ آکرلیک و کاغذ دیواری می باشد. از دیگر ویژگی های مهم این مجتمع فضای سبز، نگهبانی، پارکینگ، واحد اطلاعات، مانیتورینگ، نمازخانه، انبار تجهیزات، اتاق استراحت پرسنل و مجموعه مدیریتی است.

مرکز خرید دیپلمات کیش در کنار برج های مسکونی دیپلمات قرار گرفته و به آن اهمیت ویژه ای بخشیده اند. یکی از محاسن دیگر بازار دیپلمات نزدیک بودن به هتل ها و مراکز خرید از جمله بازار زیتون، مرکزتجاری کیش، هتل شایان، هتل صدف و هتل شایگان می باشد.

آدرس بازار دیپلمات کیش : در اراضی شرقی نوار ساحلی  جزیره، خیابان رودکی، بازار دیپلمات

شماره تماس این مجموعه : 4426010-076

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید

نظرات و دلنوشته های ثبت شده ...
  • منا

    سلامم ممنون خیلی خوب بود مطلبتون