مجتمع تجاری سیرنگ قم

20966 2018/03/05
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 8 امتیاز : 4.6]
آدرس

قم شهری با تراکم بالاست که در فصول متفاوت شاهد پذیرایی از گردشگران مختلف می باشد. در این شهر به تازگی پروژه هایی اجرا و راه اندازی شده اند که در نوع خود کم نظیر و گاها بینظیر می باشند. یکی از بزرگترین مراکز خرید استان قم، مجتمع تجاری سیرنگ در قم است که بلندترین ساختمان در محدوده ی خود میباشد. این مجتمع به دلیل امکانات جامع و کامل خود به یکی از بزرگترین مراکز تجاری و تفریحی منطقه به حساب می آید و روزانه شاهد رفت و آمد افراد زیادی اعم از بومی و غیر بومی به این مکان پر از امکانات می باشیم. نام این بازار به معنی سیمرغ می باشد و سیمرغ به معنی پرنده ای است که سی رنگ دارد.

مشخصات کلی

پاساژ سیرنگ در قم دارای مساحت کلی با متراژ 22000 متر مربع و مساحت تجاری 6000 متر مربع، که در 7 طبقه دارای 240 واحد تجاری و 15 واحد اداری در 11 طبقه ساخته شده است. مجتمع تجاری سیرنگ دارای تمامی امکانات رفاهی است و تمامی ملزومات مورد نیاز مراجعان خود را با تنوع بینظیر کالایی فراهم کرده است.

بخش تجاری

مرکز خرید سیرنگ قم دارای انواع امکانات نظیر مانند: تالار پذیرایی، رستوران گردان، فست فود و شهربازی سرپوشیده می باشد. بعنوان نمونه رستوران گردان مجتمع سیرنگ از جاذبه های گردشگری قم به شمار می آید زیرا از نمونه ای بینظیر در یک مجتمع تجاری است که در هیچ کجای شهر ساخته نشده است. هر کدام از طبقات تجاری مجتمع سیرنگ قم به یک کالا اختصاص دارد و میتوانیم در همه ی طبقات تنوعی از کالاهای لوکس گرفته تا انواع برند پوشاک را شاهد باشیم. شاید به همین دلیل این مجتمع را سیرنگ نامیده اند چون حدود 30 نوع کالا و حتی بیشتر را میتوان در این مجتمع شاهد بود. از جمله کالاهای موجود در این مجتمع: کامپیوتر، موبایل، لوازم خانگی، صوتی و تصویری، پوشاک و کفش، طلا، جواهر، لوازم لوکس، کادویی و تزئینی و …

بخش خدماتی و تفریحی

مجتمع تجاری تفریحی سیرنگ قم دارای انواع خدمات مورد نیاز برای مراجعین و ساکنین این مجتمع می باشد، از قبیل : شهربازی سر پوشیده، رستوران گردان، پارکینگ طبقاتی، هفت دستگاه آسانسور، هشت دستگاه پله برقی، آسانسور ویژه حمل بارهای سنگین، کافی شاپ، سوپر مارکت، نمازخانه، لابی، اتاق ویژه استعمال دخانیات و … از امکانات ویژه ی این مجتمع تفریحی تجاری می باشد.

آدرس مجتمع تجاری سیرنگ قم : قم، میدان سعیدی

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید