roshdiye 1

مرکز خرید رشدیه تبریز

9848 ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 13 امتیاز : 3.6]
آدرس

مرکز خرید رشدیه تبریز در یکی از بهترین مناطق شهر بنا شده است و ظاهری مدرن دارد که در نمای ورودی آن یک هرم شیشه ای دیده می شود. می توانید برای خریدی مطمئن و آسوده خاطر، از اجناس و برندهای موجود در بازار بهره مند شوید. در همجواری پاساژ رشدیه، می توانید بازار مظفریه مرکز فرش و مسجد تاریخی رشدیه را نیز مشاهده کنید. این بازار یک مجموعه تخصصی برای بانوان محسوب می شود که می توانند در آن انواع لباس های مجلسی ترک، تهران و ژورنال های بروز را بیابند.

مشخصات بازار

آدرس مرکز خرید رشدیه تبریز,پاساژ رشدیه تبریز,عکس مرکز خرید رشدیه تبریز

مجتمع تجاری رشدیه تبریز در مساحت 2,000 مترمربع و در 3 طبقه طراحی و اجرا شده است. مرکز خرید رشدیه دارای طراحی منحصر به فردی در قسمت رستوران و فست فود می باشد، در این قسمت کافی شاپ و مکان استراحت در زیر هرم بنا شده و استفاده از آن برای عموم آزاد می باشد. شما می توانید بعد از یک خرید عالی، خستگی خود را با صرف یک وعده غذایی و یا یک نوشیدنی (خنک یا داغ) جبران کنید.

بخش فروش

مجتمع تجاری رشدیه تبریز,مجتمع رشدیه تبریز,مرکز تجاری رشدیه تبریز

بازار رشدیه در قسمت تجاری خود یک مرکز تخصصی در صنف لباس مجلسی می باشد و دارای بهترین و بروز ترین برندهای داخلی و خارجی است. مرکز تجاری رشدیه تبریز در بخش فروش خود 250 واحد تجاری دارد که در زمینه های زیر فعال هستند :

  • انواع پوشاک بانوان
  • پوشاک مجلسی زنانه
  • زیورآلات و بدلیجات
  • محصولات آرایشی و بهداشتی
  • انواع شال و روسری مجلسی
  • و ...

بخش خدماتی

مرکز رشدیه تبریز

پاساژ رشدیه تبریز در بخش خدماتی خود برای رفاه حال شهروندان و گردشگران قسمت های مختلفی را ارائه کرده است از جمله سالن های شهربازی، کافی شاپ، رستوران، فست فود و ... . این مجموعه دارای پارکینگ با ظرفیت 400 خودرو، سیستم اعلام و اطفا حریق، سیستم تهویه هوا، پله های طراحی شده و پله برقی و سایر امکانات خدماتی و رفاهی می باشد.

آدرس مرکز خرید رشدیه تبریز : شهرک رشدیه، میدان شهید فهمیده

شماره تماس این مجموعه : 36691134-041

نظر خود را به این مطلب بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ؛ بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند