roshdiye 1

مرکز خرید رشدیه تبریز

22846 2016/09/02
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 13 امتیاز : 3.6]
آدرس

مرکز خرید رشدیه تبریز در یکی از بهترین مناطق شهر بنا شده است و ظاهری مدرن دارد که در نمای ورودی آن یک هرم شیشه ای دیده می شود. می توانید برای خریدی مطمئن و آسوده خاطر، از اجناس و برندهای موجود در بازار بهره مند شوید. در همجواری پاساژ رشدیه، می توانید بازار مظفریه مرکز فرش و مسجد تاریخی رشدیه را نیز مشاهده کنید. این بازار یک مجموعه تخصصی برای بانوان محسوب می شود که می توانند در آن انواع لباس های مجلسی ترک، تهران و ژورنال های بروز را بیابند.

مشخصات بازار

roshdiye 3

مجتمع تجاری رشدیه تبریز در مساحت 2,000 مترمربع و در 3 طبقه طراحی و اجرا شده است. مرکز خرید رشدیه دارای طراحی منحصر به فردی در قسمت رستوران و فست فود می باشد، در این قسمت کافی شاپ و مکان استراحت در زیر هرم بنا شده و استفاده از آن برای عموم آزاد می باشد. شما می توانید بعد از یک خرید عالی، خستگی خود را با صرف یک وعده غذایی و یا یک نوشیدنی (خنک یا داغ) جبران کنید.

بخش فروش

roshdiye 2

بازار رشدیه در قسمت تجاری خود یک مرکز تخصصی در صنف لباس مجلسی می باشد و دارای بهترین و بروز ترین برندهای داخلی و خارجی است. مرکز تجاری رشدیه تبریز در بخش فروش خود 250 واحد تجاری دارد که در زمینه های زیر فعال هستند :

  • انواع پوشاک بانوان
  • پوشاک مجلسی زنانه
  • زیورآلات و بدلیجات
  • محصولات آرایشی و بهداشتی
  • انواع شال و روسری مجلسی
  • و …

بخش خدماتی

roshdiye 4

پاساژ رشدیه تبریز در بخش خدماتی خود برای رفاه حال شهروندان و گردشگران قسمت های مختلفی را ارائه کرده است از جمله سالن های شهربازی، کافی شاپ، رستوران، فست فود و … . این مجموعه دارای پارکینگ با ظرفیت 400 خودرو، سیستم اعلام و اطفا حریق، سیستم تهویه هوا، پله های طراحی شده و پله برقی و سایر امکانات خدماتی و رفاهی می باشد.

آدرس مرکز خرید رشدیه تبریز : شهرک رشدیه، میدان شهید فهمیده

شماره تماس این مجموعه : 36691134-041

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید