Travel

تور مسافرتی

15154 ۱۳۹۵/۰۲/۱۲
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 5 امتیاز : 4]

 

اساسا مسافرت با تور، ارزانتر، برنامه ریزی شده و خاطره انگیز تر است. بخصوص در کشورهای خارجی که با زبان آن کاملا بیگانه هستید. شرکت های زیادی در خصوص تور فعالیت می کنند. قیمت تور مسافرتی متناسب با نوع خدمات و برنامه ها متفاوت می باشد. شما می توانید شرکت هایی که اختصاصا در زمینه تور کشور مورد نظر شما فعال هستند را از طریق اینترنت و سایت گوگل پیدا کنید.

کار دیگر که می توان کرد اینست که خودتان به کشور مورد نظر بروید و در آنجا با شرکت های توریستی که تورهای روزانه خوبی دارند به گردش بروید. تورگردانی بسیاری ازشرکت های فعال در خصوص تور را همین شرکت ها انجام می دهند. این تورها به صورت گروهی اجرا می شوند و راهنما، نهار و ایاب و ذهاب در قیمت تور محاسبه می شود.

travel

آژانس های مسافرتی ایران معمولا با همکاری آژانس های مسافرتی کشور میزبان به مسافران خود در کشورهای دیگر سرویس می دهند. حال اگر هموطنان ما در کشورهای دیگر ، مثلا ارمنستان، فرانسه، چین، آمریکا و یا هر کشور دیگر صاحب امتیاز یک شرکت مسافرتی باشند. با توجه به هم زبانی با ایرانیان می توانند تسهیلات ویژه ای را در اختیار مسافران ایرانی قرار بدهند که تور های دیگر نمی توانند. مثلا فرض کنید شما خودتان به ارمنستان رفته اید و در آنجا می خواهید با تورهای داخلی ارمنستان به کوهپیمایی، طبیعت گردی و یا تورهای ویژه ماه عسل که برای نو عروس و داماد ترتیب داده می شود بروید. با توجه به عدم آشنایی شما به زبان ارمنی و روسی قطعا ترجیح می دهید به آژانسی مراجعه کنید که تورگردان های آن زبان فارسی را بدانند. اینگونه تورها را می توانید در اینترنت جستجو نمایید. مثلا کافی است در گوگل بنویسید تورهای مسافرتی ارمنستان، از میان سایت های لیست شده سایت یا سایت های شرکت های ایرانی مقیم آنجا را نیز پیدا می کنید. در آن سایت ها شماره تلفن آنها درج شده که از طریق آن می توانید با آنها تماس گرفته و اطلاعات مورد نظر را درخواست نمایید.

در زیر یکی از این آگهی ها را می بینید و ما برای آنکه از تبلیغاتی کردن سایت خودداری کنیم، تلفن و ایمیل آن را حذف کردیم :

آیا به منظور گشت و گذار و بازدید از اماکن و مراکز دیدنی قصد مسافرت به اروپا را دارید ؟ آیا به منظور بازدید از نمایشگاه های بین المللی اروپا و بازدید از مراکز صنعتی و شرکت های اوپایی ( آلمانی، هلندی و … ) قصد سفر به اروپا را دارید ؟ آیا نیاز به یک مترجم و یا یک لیدر با تجربه و مسلط به زبان انگلیسی  و آلمانی را دارید ؟ آیا نیاز به در اختیار داشتن یک اتومبیل با راننده در طول سفر به اروپا را دارید ؟ …. ما تمامی امکانات بالا را ارزانتر از هر آژانسی برایتان فراهم می کنیم امتیاز ما نسبت به آژانس های مسافرت دیگر عبارتست از مقیم بودن در شهر کلن آلمان

تورهای مسافرتی انواع مختلفی دارد. به هر حال، شما می توانید با مراجعه به آژانس های مسافرتی کشور میزبان، تور مورد نظر خود را درخواست نمایید. مانند تورهای ویژه دوچرخه سواری، ماهیگیری و شکار، اسکی و ورزش های زمستانه، تورهای ویژه اصناف یا ادارات و سازمان ها، تورهای ویژه بازنشستگان و سالخوردگان، تورهای ویژه جوانان، تورهای ویژه کریسمس، تورهای ویژه عکاسی، تورهای ویژه دانشجویان، کوهنوردی، تور آب درمانی و سلامت، فستیوال و جشن ها ….

فقط هفت داوطلب کافی است تا هر یک از این تورها برگزار شود. اگر درخواست تور ویژه ای را دارید که به اندازه کافی داوطلب برای اجرا ندارد می توانید داوطلبان را خودتان جمع آوری نمایید.

قیمت تورهای داخلی یک یا چند روزه با راهنما، نهار و ایاب و ذهاب با در نظر گرفتن جهات مختلف متفاوت می باشد.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید

نظرات و دلنوشته های ثبت شده ...
  • آموزش c#

    با سلام، ممنون بسیییار خوب و فوق العاده شما.منم از مخاطبین شما هستم.هر چند روز به سایتتون سر میزنم.لطفا نظرات رو منتشر کنید تا دلگرم بشیم و نظرات بیشتری بدیم.مرسی

    • امیر قمصری

      نظر هوشمندانه ای گذاشتی دوست عزیز اما در اصطلاح فارسی به کاهدون زدید !!!