برگزاری رایگان تور اهواز گردی

9890 2018/10/31
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 3 امتیاز : 5]

جمعه ها، اهواز را رایگان بگردید

شهر اهواز از جمله کلانشرهای ایران می باشد که جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوانی را در خود جای داده است و این موضوع باعث شده است که هر ساله گردشگران زیادی با تورهای اهواز گردی به این شهر زیبا سفر کنند. به همین دلیل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز جهت آشنایی بیشتر مردم با جاذبه های این شهر، تصمیم به برگزاری رایگان تور اهواز گردی گرفته است. طبق گفته غلام‌ رضا جلیلی ‎نیا این تور از اوایل مهر ماه 1397، هر هفته جمعه از محل اداره میراث فرهنگی اهواز با هدف آشنایی بهتر مردم این شهر و همچنین گردشگران با مکان ها، جاذبه ها و دیدنی های شهر اهواز به صورت رایگان برگزار می شود.

علاوه بر این غلام‌ رضا جلیلی ‎نیا با بیان اینکه این تور با مشارکت شهرداری اهواز و بخش خصوصی برگزار می شود افزود : همه ساله در ایام عید نوروز تور اهواز گردی به‌ صورت رایگان برگزار می‌شود که با استقبال خوب مردم همراه بوده و مقرر شده است که با تداوم این برنامه در معرفی اهواز جذب گردشگر به مردم بیشتر تلاش شود.

در اهواز 161 هکتار بافت تاریخی با حدود 200 اثر تاریخی وجود دارد که یکی از اصلی ترین اهداف این تور، آشنایی صحیح مردم با این آثار و جاذبه های تاریخی می باشد؛ به همین جهت از سوی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز بیان شده است که در این تورها اطلاعات لازم از طریق راهنمایان تور به گردشگران ارائه داده خواهد شد.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید