نمایشگاه سفر و طبیعت گردی دوسلدورف آلمان TourNature

10545 ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 5 امتیاز : 5]

صنعت گردشگری یکی از صنایع مهم و رو به رشد دنیا به حساب می آید و هرساله نمایشگاه زیادی در زمینه سفر، گردشگری، تفریحی و صنعت خدمات هتلداری و سایر زمینه های مربوط به گردشگری در تمام دنیا برگزار می شود. نمایشگاه سفر و گردشگری دوسلدورف آلمان (TourNature) یکی از معتبرترین نمایشگاه های گردشگری در سراسر دنیا می باشد که هر ساله در کشور آلمان و شهر دوسلدورف برگزار می شود. هدف اصلی این نمایشگاه معرفی اماکن برتر گردشگری در تمامی قاره های جهان است و در طول سه روز برگزاری آن، اطالاعات کاملی شامل فیلم ها و تصاویر و مستندها از جاذبه های طبیعی کشور های مختلف به نمایش گذاشته می شود و یک فرصت عالی برای کشورهایی که از جاذبه های گردشگری برخوردار هستند ایجاد میکند تا زیبایی های کشور خود را به نمایش بگذارند.

علاوه بر این، نمایشگاه سفر و طبیعت گردی دوسلدورف آلمان یکی از معتبرترین نمایشگاه ها در زمینه طبیعت گردی و پیاده روی نیز محسوب می شود و موضوع طبیعت گردی و پیاده روی در کنار گردشگری و وسایل و تجهیزات مورد نیاز کوهنوردان از مهم ترین موضوعات آن می باشند.

زمان و تاریخ برگزاری نمایشگاه سفر و گردشگری طبیعت TourNatur دوسلدورف آلمان : این نمایشگاه از تاریخ 31 آگوست تا 2 سپتامبر 2018 ( از 9 تا 11 شهریور ماه 1397 ) در مرکز نمایشگاهی شهر دوسلدورف آلمان برگزار می شود و بازدید عموم نیز از آن آزاد است.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید