بزرگترین چالش کسب درآمد از یوتویب چیست؟

1181 ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 0 امتیاز : 0]

شرایط فعلی پر از فرصت هایی است که می تواند به کسب درآمد کمک کند. یوتیوب یکی از پلتفرم هایی است که با امکان اشتراک محتوای خلاقانه و جذاب می توانید کسب درآمد دلاری داشته باشید؛ اما کسب درآمد از یوتیوب، چالش بزرگی دارد با عنوان نقد کردن درآمد.

ما در این مقاله سعی کردیم روش های نقد کردن درآمد را به شما معرفی کنیم تا دیگر چنین دغدغه ای در کسب درآمد از یوتیوب، نداشته باشید.

آشنایی با انواع روش های نقد کردن یوتیوب

احتمالاً این سوال برای شما پیش آمد باشد که چند روش نقد درآمد یوتیوب وجود دارد؟ در اصل راه های زیادی برای این کار هست که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

1.    داشتن حساب بانکی در خارج از ایران

اگر حساب بانکی در خارج از ایران داشته باشید و یک آدرس تایید شده هم بتوانید از خارج از ایران به یوتیوب بدهید، می توانید اقدام به نقد درآمد یوتیوب خود نمایید. که البته این کار برای هر شخصی در ایران امکان پذیر نیست. چرا که باید حتماً هم حساب بانکی داشته باشید و هم آدرس تایید شده ای که دارای کد پستی باشد.

2.    داشتن آشنا در خارج از ایران

یکی دیگر از راه های نقد کردن درآمد یوتیوب این است که آشنا یا دوست قابل اعتمادی در خارج از ایران داشته باشید که آدرس و شماره حساب آن شخص را به یوتیوب بدهید. این کار هم دردسرهای خاص خود را دارد و احتمال دارد شخصی که در خارج از ایران زندگی می کند در شهری باشد که صرافی های آنجا تبادل مالی با صرافی های داخل ایران نداشته باشند.

3.    شرکت های نقد درآمد یوتیوب

روش دیگر و آخری که برای نقد درامد یوتیوب می توانید از آن استفاده کنید، استفاده از شرکت های واسطه ای است که در ایران هم فعالیت می کنند و می توانند درآمد یوتیوب شما را با دریافت مقداری کارمزد نقد نمایند. اگر دو روش بالا برای شما مقدور نبود، می توانید این روش را انتخاب نمایید. تنها باید در نظر داشته باشید که شرکت های زیادی در این زمینه در ایران در حال فعالیت هستند که بر اساس مقدار کارمزد و خدمات با هم تفاوت هایی دارند که با بررسی های لازم و میزان سابقه فعالیت باید به سراغ بهترین ها در این زمینه بروید.

تعرفه نقد درآمد از یوتیوب چقدر است؟؟

کسب درآمد از یوتیوب زمانی آسان می شود که بتوانید بهترین شرکت نقد درآمد را پیدا کنید. تیوبرز به عنوان یکی از بهترین شرکت های نقد کننده درآمد یوتیوب، درباره تعرفه کسب درآمد از یوتیوب، نکات زیر را بیان کرده است:

هرچند که نمی‌توان در رابطه با تعرفه درآمد از یوتیوب عدد دقیقی را ارائه داد، اما به طور میانگین باید بگویم که زمانی که بازدید  هر کانال یوتیوب از 1000 فراتر رود، کسب درآمد برای آن کانال شروع می شود و به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید حداقل مبلغ 1 الی 2 دلار پول به حساب صاحب آن کانال واریز می‌شود.

سریع ترین راه نقدکردن درآمد یوتیوب در ایران

در مباحث بالا ما راه های نقدکردن درآمد یوتیوب را به شما توضیح دادیم. اما تمامی این روش ها سریع و یا راحت نیستند. بطور مثال بسیاری از یوتیوبرها امکان افتتاح حساب بانکی در خارج از ایران و ثبت یک آدرس تایید شده در آنجا را ندارند. همچنین همگی ما در خارج از ایران دوست و آشنای قابل اعتمادی نداریم که بتوانیم اکانت خود را به حساب او وصل نماییم. پس به نظر شما سریع ترین و بهترین روش نقد درآمد یوتیوب در ایران کدام روش است؟

استفاده از خدمات شرکت های نقد درآمد یوتیوب سریع ترین راهی است که می توانید از آن در ایران استفاده نمایید. در این روش تنها کافی است یک شرکت مطمئن را پیدا کنید که خدمات مناسب و کارمزد کمی دریافت نماید. سپس تمام کارها و راهنمایی های لازم را از آنها دریافت خواهید نمود. حتی این شرکت ها به شما در بهبود تولید محتوا و بالابردن درآمد از این شبکه هم کمک خواهند کرد.

نتیجه گیری

در این بخش ما به شما سریع ترین راه نقد کردن درامد یوتیوب را توضیح دادیم که استفاده از خدمات شرکت های فعال در این حوزه در ایران می باشد. در این زمینه آکادمی آموزش یوتیوب تیوبرز یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید از خدمات آن استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که در سه ماه اول این آکادمی، هیچ کارمزدی از شما دریافت نخواهد کرد و تا شش ماه هم پشتیبانی رایگان برای بهبود درآمد خود در یوتیوب دریافت می کنید.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید