بهترین چیت پانجی موبایل در سال ۲۰۲۳ چیست؟

1206 ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 0 امتیاز : 0]

گیمرها افرادی هستند که تسلط بالایی به کار با کامپیوتر و بازی کردن دارند. رقابت عادلانه همیشه عالی و بهتر است، اما گاهی بازیکنان به دنبال دور زدن هم هستند تا در رقابت پیروز میدان شوند. شیوه‌های مختلفی برای دور زدن رقیب وجود دارد، یکی از آن‌ها چیت پانجی است. در این رابطه چند چیت پابجی وجود دارد که هر کدام کاری را انجام می‌دهند. با چیت پابجی موبایل می‌توان میزان موفقیت خود را در پابجی موبایل بالا برد.

معرفی بهترین چیت پابجی موبایل در سال ۲۰۲۳

بهترین چیت پابجی موبایل در سال 2023 به شرح ذیل هستند:

چیت NO RECOIL پابجی موبایل

 لگد شلیک سلاح در بازی پابجی موبایل از مشکلات سرسام آوری است که کاربر را گیج کرده و دمار از بازیکنان در می‌آورد. لگد اسلحه سبب می‌شود نشانه‌گیری اسلحه از مسیر اصلی منحرف شده و به طرف مسیر فرعی شلیک شود‌. این کار کیفیت تیراندازی را بسیار کم کرده و در نتیجه نمی‌توان با شلیک‌های انجام شده، رقبا را هدف قرار داده و به قتل رساند.

این چیت پابجی موبایل نوعی رمز مخفی است که مشکل لگد اسلحه را خیلی کم کرده و باعث بالا رفتن کیفیت شلیک و بهبود تیراندازی شود. در نتیجه آمار کشته‌ها بالا رفته و پیروز بازی خواهید شد. این چیت بیک کاربران محبوبیت زیادی دارد و بدون کوچک‌ترین لگد و با لرزشی می‌توانید به دشمنان خود گلوله‌های متوالی شلیک کنید.‌

چیت  Aim Bot

 وقتی می‌خواهید دشمن خود را از راه دور بکشید، ضریب موفقیت شما بدون شک خیلی پایین است. به دلیل آنکه هدف دائما در حال حرکت بوده هدف قرار دادن آن سخت و دشوار است. در این مواقع چیت پابجی موبایل انتخاب بسیار مناسبی بوده و گره گشای کار شماست. این چیت به صورت اتوماتیک مگسک را بر روی هدف قفل کرده و نیازی نیست کاربر به دنبال هدف باشد. این چت پرکاربردترین برنامه تقلب است که افراد بسیاری از آن استفاده کرده و در تمام نبردها استفاده گسترده دارد. تشخیص این چیت سخت هست و اغلب کاربران کمتری می‌توانند آن را تشخیص دهند.

سرزمین فایل یکی از ارائه دهندگان انواع چیت پابجی موبایل و چیت کالاف دیوتی موبایل درباره قابلیت ایم بات حرفه ای چیت خود، نکات زیر را گفته است:

ایم بات را در کنار وال هک میتوان جزو مهمترین امکانات چیت پابجی موبایل دانست که شما را در هر نبردی پیروز خواهد کرد و در نهایت باعث میشود رنگ ۱ شوید ، با استفاده از این امکان شما میتونید تمام دشمنان خود را در هر بازی بکشید و با تعداد کیل بالا بازی را تمام کنید

چیت  Wall Hack

 قایم شدن دشمنان در پشت دیوار و غافل‌گیری یکی از اتفاقات رایجی است که سبب حذف کاربران از مسابقه می‌شود. اینکه بدانید پشت دیدار چه خبر است، بسیار ارزشمند بوده و کمک زیادی به پیروزی شما خواهد کرد. در این صورت می‌توانید دشمن را غافلگیر کرده به قتل برسانید و خود برنده بازی شوید. این کار به هیچ طریقی قابل انجام نیست، مگر آنکه اقدام به دانلود چیت پابجی موبایل Wall Hack کنید. این ترفند کاربری و خاص است و با استفاده از آن امکان آنکه توسط دشمن غافلگیر شوید، خیلی کمتر می شود. عملکرد این چیت به این شکل است که شما می‌توانید پشت تمام دیوارها را ببینید. در این حالت تمام اتفاقاتی که در پشت اتفاق می‌افتد، را به راحتی مشاهده می‌کنید.

امکانات چیت پابجی موبایل

چیت های پابجی موبایل معمولا امکانات و قابلیت های زیر را دارند. در نظر داشته باشید که چیت پابجی موبایل همانند چیت کالاف دیوتی موبایل امکانات بسیاری را به گیمر هنگام بازی، ارائه می دهد.

 • انواع امکانات تیراندازی
 • انتن بی
 • پشتیبانی اختصاصی
 • عدم شناسایی
 • انواع وال
 • کاهش لگد
 • انتن
 • ابزارهای کاهش پینگ زیر ۱۰۰
 • آموزش های ویدیویی
 • ایم بال
 • مجیک بولت

در انتخاب و خرید چیت پابجی موبایل یا کلاف دیوتی موبایل دقت کنید که این چیت باید تمامی این امکانات را داشته باشد. به عنوان مثال چیت هایی که سرزمین فایل ارائه می کند، تمامی قابلیت های بالا را با بهترین کیفیت، به شما ارائه می کند.

بهترین چیت پابجی موبایل چیست؟

حالا واقعا بهترین چیت پابجی موبایل چیست؟ با توجه به توضیحات و نکاتی در این مقاله گفتیم، پیشنهاد ما چیت پابجی موبایل برند سرزمین فایل است. گیمرهای قدرتمندی از این چیت استفاده می کنند و اکنون این چیت طرفداران زیادی دارد. بنابراین تا دیر نشده، اکنون برای خرید این چیت قوی، اقدام کنید.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید