پیست اسکی دربندسر

16271 ۱۳۹۶/۰۶/۲۹
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 3 امتیاز : 5]
تاریخچه
آدرس
فاصله مکانی
فاصله زمانی

پیست اسکی دربندسر در سال 1361 رسما کار خود را آغاز کرد. این پیست اولین و بزرگترین پیست بین المللی ایران می باشد.

از جاده لشگرک به سمت فشم و میگون که بروید و از شمشک عبور کنید به دربندسر می رسید. پیست دربندسر از جاذبه های منطقه دربندسر است و هر ساله از اواسط آذر ماه تا اواخر فروردین پذیرای علاقه مندان به ورزش اسکی است. پیست دربندسر، عنوان اولین و بزرگترین پیست بین المللی کشور را یدک می کشد و در آغاز کار تنها دارای یک تله سیژ دو نفره بود که به مرور زمان دو تله سیژ چهار نفره، یک تله اسکی بشقابی، یک تله کابین 12 نفره و دو تله اسکی چکشی هم به آن اضافه شد.

یک رستوران در کنار پیست اسکی دربندسر مخصوص افراد مبتدی و تازه کار و یک رستوران در قله، آماده پذیرایی از مراجعان و بازدیدکنندگان است.

پیست اسکی دربندسر تهران، دارای یک مدرسه اسکی است که کادری مجرب و حرفه ای دارد که آماده آموزش علاقه مندان به اسکی هستند. در صورتی که تجربه ای در زمینه اسکی ندارید توصیه می کنیم حتما از این مدرسه و امکانات آن استفاده کنید. این مدرسه زیر نظر هیئت اسکی تهران است و مکان بسیار مناسبی برای یادگیری این ورزش می باشد.

پیست مبتدی دارای دو دستگاه بالابر دستی است که حتی خردسالان و کودکان نیز به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. به همین دلیل فضای مناسبی برای استفاده خانواده ها از فضای پیست فراهم شده است. اگر با خانواده و کودکان خود به این پیست می روید حتما از امکانات این قسمت استفاده کنید تا اوقات خوشی را تجربه کنید.

در انتهای پیست پارکینگ بزرگی برای رفاه حال مراجعان احداث شده و در کنار آن نیز یک رستوران وجود دارد که توسط بخش خصوصی اداره می شود. همچنین در این پیست مسابقات اسکی در سطح کشوری و ملی برگزار می شود که نشان از کیفیت و استاندارد بودن این پیست می باشد. در صورتی که لوازم اسکی ندارید می توانید از مغازه های موجود در پیست این وسایل را اجاره کنید که البته هزینه نسبتا زیادی دارد.

گروه نشاط آوران به شما پیشنهاد می کند، بعد از تفریح و اسکی، حتما از منطقه دربندسر که از جاذبه های گردشگری تهران به شمار می آید، هم بازدید کنید و از آب و هوای خوش و طبیعت زیبای این منطقه لذت ببرید.

در ذیل برخی دیگر از تصاویر پیست اسکی دربندسر تهران را مشاهده می کنید:

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید