دریاچه اپسترین نروژ

10738 2018/03/07
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 8 امتیاز : 4.5]

کشور نروژ که در شمال اروپا و در منطقه اسکاندیناوی قرار گرفته است، یکی از زیباترین کشورهای اروپایی می باشد. فرهنگ این کشور با فرهنگ وایکینگ ها در هم آمیخته و با تاریخچه ای غنی، یادآور دوران باشکوه وایکینگ هاست. کشور نروژ که به صورت یک شبه جزیره است، جاذبه های گردشگری فراوانی دارد و هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. شهر اسلو، پایتخت نروژ به داشتن فضاهای سبز متعدد و موزه های باشکوه معروف است. اما تنها پایتخت نروژ نیست که گردشگران را به سمت خود می کشاند، بلکه زندگی ساده و زیبای روستایی این کشور نیز بسیار جذاب و دیدنی است.

دریاچه اپسترین (oppstryn) نروژ که در نزدیکی روستایی به همین نام قرار گرفته است، یکی از زیباترین جاذبه های این کشور می باشد. این دریاچه زیبا در محدوده شهرداری استرین از توابع شهرستان سن اگ فیوردانه (Sogn og Fjordane) قرار دارد. روستای اپسترین در سمت جنوب این دریاچه بزرگ قرار گرفته است. در آن سوی دریاچه نیز می توان روستای فلو را دید که از جمله روستاهای زیبای نروژ با طبیعتی بکر و جذاب است.

آب دریاچه بسیار زلال است و از بالا که به آن نگاه می کنید مانند یک نگین فیروزه ای بر روی زمین می درخشد. در اطراف دریچه امکاناتی برای رفاه حال گردشگران تعبیه شده است. از جمله چادرهایی که با وسایل وربوط به دوران وایکینگ ها پر شده اند و حس و حال آن زمان را به شما القا می کنند. آب و هوای اطراف دریاچه مطبوع و کمی خنک است و کمپ زدن در اطراف آن در فصل تابستان بسیار لذت بخش می باشد.

محیط های کمپینگ و چادرهای گرم، در کنار روستاییانی که به خوبی از گردشگران خارجی استقبال و پذیرایی می کنند، شما را ترغیب می کند تا بیش از یک روز را در کنار این دریاچه زیبا سپری کنید. کشور نروژ زیبایی های زیادی دارد اما اگر به طبیعت علاقه دارید، دریاچه اپسترین گزینه مناسبی برای بازدید است.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید