مرکز خرید نخیل بندرعباس

12564 ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 4 امتیاز : 5]
آدرس

مشخصات اولیه

بهتر است قبل از سفر، در مورد مراکز خرید هر شهری که قصد سفر به آن را داریم، اطلاعاتی کسب کنیم. اطلاعات مورد نیاز در مورد مراکز خرید بندرعباس به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم در سفر به راحتی خرید کرده و از سایر جاذبه های آن شهر نیز بهره مند شویم.

شاید در سفر به هر استان باید مطابق مراکز خرید آن شهر اما با سلیقه خود انتخاب خرید کرد. بندرعباس نیز شهر و مرکز استان مهمی در جنوب کشور ماست. در این شهر مثل سایر شهرهای ایران مراکز خرید فراوانی وجود دارد که اطلاعات آنها به شما کمک می کند تا بتوانید برای سفر و خرید خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

بخش فروش و تجاری

مرکز خرید نخیل بندر عباس در منطقه دوهزار کوه واقع شده است. این مرکز خرید در سال 1393 افتتاح گردید و از آن پس جزو مراکز خرید مهم این منطقه محسوب می شود. شهروندان متعددی به علاوه گردشگران و مسافران از این بازار خرید می کنند.

نخیل سنتر بندرعباس بیش از 50 واحد تجاری دارد که به عموم مردم خدمات عرضه می نمایند. مساحت تقریبی کل مجموعه 5 هزار مترمربع و مساحت تجاری آن 3 هزار مترمربع می باشد. در بخش تجاری مجموعه واحدهای پوشاک بانوان و آقایان، زیورآلات و جواهرات، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، عطر و ادکلن، مواد غذایی و … فعال هستند.

بخش خدماتی و رفاهی

در بخش خدماتی مرکز خرید نخیل می توانید امکانات متعددی را مشاهده کنید که برای جلب رضایت مشتری و کارکنان قرار داده شده اند. مجتمع نخیل بندر عباس دارای پارکینگ برای کارکنان و خریداران، کافی شاپ، سوپرمارکت، سرویس بهداشتی، نمازخانه، لابی، دوربین مدار بسته، سیستم اعلام و اطفای حریق و سایر خدمات وابسته می باشد.

بازار نخیل بندرعباس جزو مراکز مدرن و مجهز بندرعباس می باشد که عموم خانواده ها می توانند محیطی دلپذیر و خریدی آسان را در آن تجربه کنند. در پاساژ نخیل بندرعباس شاهد وجود برندهای متفاوت و زیادی هستیم و در کنار آنها می توان برندهای داخلی را نیز مشاهده کرد.

آدرس مرکز خرید نخیل در بندر عباس، خیابان دانشگاه، میدان نخل ناخدا، روبروی جهاد دانشگاهی می باشد.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید