مجتمع تجاری والمان تبریز

17918 2018/03/04
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 8 امتیاز : 4.5]
آدرس

مجتمع تجاری والمان تبریز یکی از بزرگترین مراکز خرید تبریز با مشارکت شرکت بیر یکی از پروژه های شراکتی شهرداری تبریز می باشد که با هدف گسترش بازارهای شهر تبریز در مناطق با تراکم جمعیت بالا ساخته شده است. این مجتمع کاملا با متد روز دنیا با پیشرفته ترین اصول معماری ساخته شده است. مجتمع تجاری والمان در حقیقت یک بازار زیرزمینی است. یعنی این بازار کاملا در زیر زمین و خیابان های محدوده ی شهناز بصورت سرتاسری قرار گرفته است. عملیات احداث پارکینگ این مجتمع در سال 88 آغاز گردید و در فاز یک پارکینگ طبقاتی والمان با گنجایش 300 دستگاه خودرو به همراه فاز یک مرکز خرید والمان در ضلع شرقی شریعتی با 70 واحد تجاری احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت ودر فاز دو ضلع غربی خیابان شریعتی ادامه پارکینگ والمان و ادامه مرکز خرید والمان به تعداد 330 واحد تجاری اجرایی شدکه به تازگی فاز دو نیز مورد بهره برداری قرار گرفته است.

مشخصات کلی

پروژه والمان تبریز به همراه پارکینگ طبقاتی والمان یکی از پروژه های مشارکتی شهرداری تبریز بوده است که در فاز یک این پروژه پارکینگ طبقاتی والمان با گنجایش 300 دستگاه خودرو احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت. این پارکینگ طبقاتی بصورت زیر زمینی و در زیر خیابان والمان حد فاصل خیابان شریعتی و ارک احداث شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است. فاز دوم طرح نیز شامل مرکز تجاری و خرید والمان میباشد که این مرکزخرید 2 طبقه در امتداد پارکینگ طبقاتی والمان در حال احداث است که از دو فاز تشکیل میشود. فاز دوم این مرکز خرید در قسمت غربی خیابان شریعتی است که به بهره برداری هم رسیده است. این بخش نسبت به فاز یک عریضتر و بزرگتر میباشد. این دو مرکز با احداث قسمت زیرین خیابان شریعتی به همدیگر متصل خواهند شد. شایان ذکر است قسمت فوقانی پاساژ والمان تبریز به عنوان خیابان در ادامه خیابان والمان تا لاله زار در حال ساخت میباشد. این مرکز خرید دارای 5 ورودی خواهد بود که ورودی اول از طریق پارکینگ طبقاتی والمان و ورودی دوم و سوم از طریق ساختمانهای در حال احداث نبش خیابان شریعتی و ورودی 4 و5 از انتهای مرکز خرید ضرغامی و پله نبش خیابان شریعتی خواهد بود.

بخش تجاری

مجتمع تجاری والمان دارای واحد های تجاری بزرگ با امکانات عالی است که این واحد ها در امور مختلفی با توجه به نیاز منطقه مورد بهره برداری قرار گرفته است. این مجتمع دارای امکانات بی شماری است که از جمله ی آن ها میتوان به وجود 400 واحد تجاری آن اشاره کرد که بصورت گسترده نیاز های متریان مختلف خود را پوشش می دهد.این مجتمع فوق العاده دارای پارکینگ عمومی به ظرفیت 1000 دستگاه اتومبیل می باشد که این ظرفیت اتومبیل را می توان بعد از راه اندازی فاز دوم پروژه از این مجتمع انتظار داشت. هایپر مارکت به وسعت 6000 متر که دارای انواع و اقسام خوراکی های متنوع است. هم چنین از دیگر امکانات موجود در این مجتمع می توان به وجود کافی شاپ های دنج و دلنشین_کافی نت _کتاب فروشی اختصاصی و رستوران اشاره کرد.

بخش خدماتی و رفاهی

مرکز خرید والمان تبریز با رعایت اصول نوین و متدهای روز معماری جهان ساخته شده و بدون شک این پروژه دارای امکانات امنیتی و سیستم حفاظتی مناسب جهت ایجاد فضای امن برای مشتریان و کارکنان موجود در این مجتمع می باشد. هم چنین پارکینگ با ظرفیت بالای این مجتمع جهت رفاه حال و آسایش مشتریان است. تنها نقص این مجتمع این است که از لحاظ جغرافیای در مکانی واقع شده است که خیابان آن یک طرفه است و مراجعه کنندگان را کمی دچار سردر گمی می کند.

آدرس: تبریز – ضلع غربی خیابان شریعتی

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید