مجتمع اریکه ایرانیان تهران

26545 2016/11/20
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 9 امتیاز : 3.9]
آدرس

مجتمع اریکه ایرانیان تهران یک مجموعه چند منظوره فرهنگی، ورزشی و تجاری می باشد که به منظور ارتقاع سطح کیفی محیط های تجاری ساخته شده است. این مجتمع مجموعه چند عملکردی در سطح خاورمیانه می باشد که دارای طراحی آرامش بخش و منحصر به فرد است. اریکه ایرانیان تهران دارای قسمت ها و بخش های مختلفی از جمله پردیس سینمایی، استخر آقایان و استخر بانوان، سالن بولینگ و بیلیارد و قسمت تجاری می باشد.

مجموعه اریکه ایرانیان جزو بهترین و مدرن ترین مجتمع های شهر تهران محسوب می شود که در زمینی به مساحت 3348 مترمربع و زیربنایی معادل 20 هزار مترمربع در 8 طبقه ساخته شده است. در طراحی این مجموعه از بهترین و مدرن ترین ایده ها استفاده شده، دارای نمایی از متریال ترکیبی کامپوزیت آلومینیوم، شیشه و سنگ گرانیت است که با طراحی کلی بنا دارای 4 نمای متفاوت و منسجم می باشد.

مرکز تجاری اریکه ایرانیان دارای 2 طبقه زیر زمین و 6 طبقه برای سالن های متفاوت طراحی شده است. این مرکز تجاری دارای پیشرفته ترین و کامل ترین تجهیزات خدماتی از جمله 4 آسانسور و 4 راه پله اصلی، دارای تهویه مطبوع و مناسب، دارای سیستم اعلام و اطفای حریق، دارای سیستم فن کوئل و چیلر، دوربین های مداربسته و … می باشد. سیستم اریکه ایرانیان کاملا مکانیزه (ISP) و دارای 300 خط تلفن با پهنای باند 1024 است.

مجتمع چند منظوره اریکه ایرانیان دارای قسمت های مختلف می باشد:

  • سالن کنسرت چند منظوره و سه سالن سینما و تئاتر
  • استخر های مجزای بانوان و آقایان (دارای امکانات سونای خشک و بخار، جکوزی و سالن بدن سازی)
  • سالن بولینگ، کیوبولینگ و بیلیارد
  • فروشگاه های مختلف تجاری (30 واحد تجاری با امکانات شیشه های سه جداره، سیستم امنیتی فوق العاده بالا)

مجموعه فرهنگی و تجاری اریکه ایرانیان دارای سالن مجهز کنسرت با ظرفیت 806 نفر و سه سالن با ظرفیت های 160-190 نفر می باشد. در قسمت ورزشی خود بخش های مختلفی دارد از جمله : سالن های استخر مجهز به یونیزاسیون، سالن بدن سازی با دستگاه های مجهز آمریکایی، دو سونای خشک و بخار، دو سالن دارای نورپردازی و انواع ماساژ، دو حمام سنتی، رستوران و فست فود، تریا و کافی شاپ، آرایشگاه و … .

تلفن : 02122370001

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید