روستا ابدال آباد تربت جام

591 ۱۳۹۷/۰۶/۰۴
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 2 امتیاز : 5]
آدرس
فاصله مکانی
فاصله زمانی

روستای ابدال آباد کجاست؟

ابدال در لغت به معنای مردمان شریف و نیکوکار و بی بدیل میباشد و همانطور که از معنی لغتی آن بر می آید طبیعت ابدال آباد بی نظیر و بی بدیل است.

روستای ابدال آباد تربت جام در فاصله ی ۴۰ کیلومتری شمال غرب تربت جام در استان خراسان رضوی واقع شده است و طبق سرشماری سال 1395 دارای جمعیتی بالغ بر 2296 می باشد.

وجود ده ها هکتار باغ، رودخانه پرآب، آبشارها و چشمه های سرشار و جوشان حاکی از ویژگی های منحصر به فرد روستا ابدال آباد تربت جام می باشد.

ابدال آباد,ابدال آباد تربت جام,ابدال اباد جام

روستا ابدال آباد، روستای کوهستانی و زیبا دارای باغهای میوه بخصوص آلو، گیلاس و آلبالو می باشد.

وجود کوههای بسیار زیبا شرایطی ایده آل را برای کوهنوردی و کوهپیمایی قابل به وجود آورده است و هر گردشگری را به سوی خود می کشاند.

روستای ابدال آباد,روستای ابدال آباد تربت جام,عکس روستای ابدال آباد

طبیعت وحشی و بکر این منطقه و کوههای بهم چسبیده، قله های سر به فلک کشیده، هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. آسمان پاک و آبی به دور از هیاهوی شهرهای بزرگ، چشمه های خروشان و طبیعت محشر آن، توجه هر گردشگری را به خود جلب می کند.

به شما توصیه می کنیم اگر به دنبال ماجراجویی و لذت بردن از هیجانات طبیعی هستید حتما به بهشت تربت جام، مرکز موسیقی مقامی خراسان سفر کنید و لحظات خوشی را برای خود و دوستانتان رقم بزنید.

ابدال آباد,ابدال آباد تربت جام,ابدال اباد جام

پارک طبیعی در حال احداث ابدال آباد مجموعه ای که چشم به راه توجه مسئولان مربوطه می باشد. تا همچنان گردشگران بیشتری این روستا را برای گذراندن اوقات خوشی انتخاب کنند.

روستا ابدال آباد تربت جام یکی از جاذبه های طبیعی استان خراسان رضوی است که با رفتن به این مکان میتوانید از مناظر بکر آن استفاده کنید.

آدرس روستای ابدال آباد : خراسان رضوی، تربت جام، کیلومتر ۴۰ جاده مشهد

عکس های روستای ابدال آباد

ابدال آباد,ابدال آباد تربت جام,ابدال اباد جام

ابدال آباد,ابدال آباد تربت جام,ابدال اباد جام

نظر خود را به این مطلب بدهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ؛ بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند