furniture-market

بازار مبل کرج

33802 ۱۳۹۵/۰۹/۱۵
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 33 امتیاز : 3.1]

امروزه مبلمان دارای اهمیت خاص و ویژه ای در دکوراسیون داخلیست و افراد با وسواس بسیار زیاد بدنبال مبلمان منحصر به فرد خود می گردند. در هر شهر پاساژ ها و مراکز خریدی هستند که به صورت تخصصی فروش انواع مبلمان را عهده دار می شوند. بدنبال مرکز خرید مبل کرج هستیم تا بتوانیم راهی برای تهیه آسان اجناس مورد نظر شما انتخاب کنیم.

بازار مبل کرج در خیابان های مختلفی وجود دارد، به طور کلی در اینجا به چند مرکز خرید تخصصی مبلمان و سرویس خواب در کرج اشاره می کنیم.

 بازار مبل امام علی

furniture-market-01

بازار مبل امام علی کرج یکی از بزرگترین تولید کننده ها و عرضه کننده ی مبلمان و سرویس خواب می باشد. در این تولیدی بیش از 1800 مدل مبلمان وجود دارد که می توانید آنها را به صورت مجازی انتخاب و خرید کنید. از دیگر محصولات این تولید می توان به مبلمان فرحی، مبلمان راحتی، میز پاتختی، سرویس خواب، آباژور، میز ناهارخوری و … اشاره کرد. از مزایای دیگر این مرکز خرید مبل طراحی دکوراسیون توسط طراحان حاذق بازار مبل امام علی می باشد، این مرکز خرید دارای سرویس جداگانه برای کودک و نوجوان، سرویس های لوازم منزل، ست های اداری و انواع سرویس های چوب می باشد. اگر به دنبال تولیدی مبل در کرج هستید، پیشنهاد ما بازار مبل امام علی است.

آدرس بازار مبل امام علی کرج : مشکین دشت، جاده محمد شهر، بلوار امام علی (ع)، بازار مبل امام علی

شماره تماس این مجموعه : 6209000-0263

بازار مبل خیابان امیری کرج

furniture-market-05

بازار مبل خیابان امیری راسته ای است که دارای چندین فروشگاه بزرگ سرویس های مختلف مبلمان می باشد. از جمله معروف ترین این فروشگاه ها مبلمان تشریفات و مغازه مبل بابک می باشد که دارای تنوع در رنگ و نوع محصول هستند. کالای خواب، مبلمان، بوفه، ناهار خوری و انواع میز های پذیرایی را می توانید از این مرکز تهیه کنید.

آدرس مبلمان بزرگ بابک : کرج، خیابان امیری، کوچه شیخ عباس قمی، روبروی مبلمان تشریفات

شماره تماس این مجموعه : 32246577-0263

بازار مبل البرز

furniture-market-06

مجتمع مبل کرج در محله ها و مناطق مختلفی می باشد که برای سهولت در امر خرید و تفاوت های قیمتی ایجاد شده است. یکی دیگر از مناطق مناسب خرید مبلمان در شهر کرج، محله گوهردشت می باشد. در این منطقه شما می توانید کالاهای متفاوتی را در فروشگاه هایی نظیر مبلمان آرین چوب، مبلمان سون، مبلمان آرتا، مبل استیل گلپایگانی، مبلمان پیوند، گالری الهه ناز، مبلمان آنتیک و … مشاهده کنید.

آدرس بازار مبل کرج : استان البرز، کرج، منطقه گوهردشت

furniture-market-02

شما می توانید از مراکز خرید مبل در کرج اجناس و محصولات مورد نظر خودتان را تهیه کنید و مشاوره برای چیدمان دکوراسیون داخلی داشته باشید. توصیه می کنیم به بازار مبل امام علی بروید و از فضاسازی آن لذت کافی ببرید، این بازار ترکیب بندی رنگ های مناسب، چیدمان درست، ترکیب مبلمان با دیگر وسایل منزل را در اختیارتان می گذارد.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید