مجتمع تک مشهد

30135 ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 22 امتیاز : 2.7]
آدرس

مجتمع تک مشهد

امروزه در شهرهای بزرگ به دلیل پیشرفت تکنولوژی و نیاز به لوازم روز دنیا، مراکز خرید تخصصی شده اند. بازار بین المللی تک مشهد، یک مرکز خرید تخصصی کامپیوتر، لوازم جانبی و لب تاب است که می توانید در آن برند های روز دیجیتالی دنیا را پیدا کنید. این بازار در حال حاضر بزرگ ترین مرکز خرید کامپیوتر در مشهد می باشد. مجتمع کامپیوتری تک در دو ساختمان مجزا و در نزدیکی هم که مجتمع تک 1 در 4 طبقه و مجتمع تک 2 در 8 طبقه ساخته شده است.

بخش فروش مجتمع تک

فروشگاه تک مشهد بیش از 200 واحد تجاری در 4 طبقه و بیش از 100 واحد اداری است که واحد های اداری در طبقات پشتی مجموعه، دایر هستند. واحد های تجاری فعال مجموعه هر روزه از 9 صبح الی 10 شب به فعالیت می پردازند، اجناس این فروشگاه ها شامل : نوت بوک، قطعات کامپیوتری، انواع دوربین های دیجیتال، انواع کابل و فلش مموری، تجهیزات شبکه، کامپیوتر و لوازم جانبی، نرم افزار های متفرقه، کیف و کوله لب تاب، دوربین مدار بسته و وب کم، مانیتور، پرینتر، پلاتر، هارد دیسک و … می شود.

زیر زمین و طبقه همکف و دو طبقه بالای آن واحد های تجاری و از طبقه ی سوم تا هشت واحد های اداری هستند. در طبقه انتهایی مجموعه تجاری، فروشگاه استوپ فروشی وجود دارد که قسمت فروش پرینتر در مرکز و مابقی خدمات تعمیر و راه اندازی لب تاب و لوازم دست دوم مرتبط، دور تا دور این واحد مشغول به کار می باشند.

راهنمای طبقات و خدمات رفاهی بازار بین المللی تک مشهد

فضاهای خدماتی و رفاهی فروشگاه تک مشهد شامل دو دستگاه آسانسور نفربر و باربر، وجود دو پله برقی در هر طبقه تجاری، درب های تمام اتوماتیک، فضای باز مرکزی، سرویس های بهداشتی مجهز و فضا های مکث همراه با نیمکت می باشد. فضا های اداری مجموعه از طبقه 4 به سمت بالا فعال هستند که می توان با آسانسور و یا پله به آن ها دسترسی پیدا کرد. پارکینگ مجموعه مختص غرفه داران بازار است که از درب پشت بازار می توان به آن دسترسی داشت.

قسمت ورودی ساختمان تک درب اتوماتیک و یک فضای ورودی شاخص تعبیه شده است. واحد های طبقه ی همکف از بیرون پاساژ دید دارند و ویترین واحدها تمام شیشه می باشد. چنانچه برای خرید کامپیوتر، لب تاب و سایر لوازم الکترونیکی و دیجیتالی نیاز به مکانی مناسب با برند های متفاوت را دارید حتماً به این مرکز خرید مراجعه کنید.

جالب است بدانید که تعداد زیادی از افرادی که از تور مشهد را انتخاب می کنند و به این شهر سفر می کنند، وسایل الکترونیکی خود را نیز به همراه می برند تا برای تعمیر و یا تهیه قطعات خاص آن ها، از خدمات مغازه های مجتمع تک استفاده کنند.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید