sohan-2

مراکز خرید سوهان قم

19536 ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 10 امتیاز : 3.9]

اطلاعات اولیه :

سوهان بواسطه مواد اولیه که در آن بکار می رود محصولی کاملا طبیعی است و این مواد اولیه طبیعی هستند مثل زعفران، که دارای خواص دارویی و گیاهی نیز می باشد. در واقع سوهان نوعی شیرینی و یا نوعی حلواست که طرفداران خاص خود را دارد. سوهان یکی از سوغاتی های اصلی قم محسوب می شود که آن را می توان در مراکز خرید متعددی پیدا کرد.

در مراکز خرید سوهان قم می توانید سوهان های متفاوتی را مشاهده، تست و خریداری کنید، در کنار سوهان بی نظیر و تازه شما می توانید از گز، پولکی، راحت الحلقوم، شیرینی های محلی، باسلق، آبنبات و … لذت ببرید.

آدرس مراکز خرید سوهان قم :

sohan-1

برای تهیه سوهان قم باید به فروشگاه های سوهان مراجعه کنید، اما برای خریدی مرغوب و عالی باید مراکز خاصی را در نظر داشته باشید. سوهان فروشی های اطراف حرم حضرت معصومه بسیار مرغوب تر از سایر مراکز است چرا که زائران زیادی از سوهان فروشی های قم خرید می کنند.به طور مثال اشاره ای می کنیم به راسته هایی که دارای سوهان فروشی های متعددی هستند :

بلوار زائر و منتظری که از خیابان های اطراف حرم است و کارگاه های سوهان فروشی زیادی در آن اطراف می باشد. خیابان ارم نیز از خیابان های قدیم و دارای مغازه های سوهان فروشی است.

sohan-3

کوچه باغ ملی قم دارای چندین مغازه سوهان فروشی در ابتدای خود است. میدان هفتاد و دو تن، یکی از محل های پرتردد زائر می باشد چرا که در مسیر حرم و جمکران قرار دارد، گاهی مردم از کارگاه های آنجا نیز سوهان خریداری می کنند.

پشنهاد ویژه ی ما این است که از سوهان پزی های معروف خریداری کنید و بیشتر این سوهان پزی ها (مثل : سوهان سید و پسران قم، سوهان حاج حسین و پسران قم) در خیابان های اطراف حرم حضور دارند.

انواع سوهان :

sohan-4

سوهان قم انواع متفاوت و متعددی دارد که در بازار از آنها به نام های سوهان لقمه، سوهان گزی، سوهان پولکی، سوهان مغزدار، سوهان عسلی، سوهان کنجدی، سوهان حلوایی، سوهان مایع، سوهان پشمکی، سوهان کره ای، دسر سوهان، سوهان شکولاتی و سایر مدل هایی که در بسته بندی های متفاوت ارائه می شوند. هر کدام از این سوهان ها به شیوه ای خاص تهیه می شوند که توضیح دادن آن خارج از بحث است.

از آنجایی که سوهان قم معروف ترین سوهان ایران است بهترین انتخاب، خرید سوهان برای سوغات می باشد. امروزه سوهان قم قیمت بالایی را به خود اختصاص داده اما کالای مرغوب همیشه ارزش خرید را دارد.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید

نظرات و دلنوشته های ثبت شده ...
  • آموزش آشپزی

    ممنون از مطالب خوبتون

  • آموزش آشپزی

    ممنون آموزش خیلی خوبی بود