مرکز تجاری تفریحی اطلس تبریز

24474 ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 9 امتیاز : 4.8]
آدرس

شهر تبریز پس از شهر تهران و مشهد، سومین شهر بزرگ ایران به حساب می آید. این شهر تاریخی به عنوان بزرگترین قطب اداری، فرهنگی و اقتصادی منطقه شمال غرب قلمداد می‌ شود و از سوی سازمان ملل متحد به عنوان بهداشتی‌ ترین شهر ایران برگزیده شده است. تبریز این کلان شهر بزرگ با مردمی مهربان و صمیمی، در جذب سرمایه‌ های داخلی و خارجی رتبه نخست را به خود اختصاص داده و دومین شهر کشور در زمینه اجرای پروژه های بزرگ به حساب می آید. با توجه به ویژگی‌ های یادشده شرکت ایرانیان اطلس پس از مطالعات دقیق بر روی این قطب اقتصادی مهم، یکی از بزرگترین پروژه‌ های خود را به نام «مرکز تجارت اطلس» را در این شهر به مرحله اجرا رسانده است. پروژه مرکز تجارت اطلس تبریز با داشتن چشم انداز های زیبا و هم چنین استفاده از اصول نوین و بروز معماری و اختصاص مساحتی تقریبی 70 درصد از فضای پروژه به فضای سبز موجب تبدیل این واحد تجاری به محیطی دارای جاذبه گردشگری مفرح و مورد توجه عموم تبدیل شود.

مشخصات کلی

مرکز تجارت اطلس تبریز در زمینی به مساحت 12381 متر مربع که از آن 3600 مترمربع با کاربری تجاری و 8781 مترمربع فضای سبز و پارکی در اطراف پروژه و بخش های تجاری با زیربنای کل 44828 متر مربع در یک موقیعت میدانی (از چهار طرف به خیابان راه دارد) و در 18 طبقه با امکانات و ویژگیهای مدرن به شرح ذیل طراحی و اجراشده است : 4 طبقه پارکینگ اختصاصی و عمومی شامل 465 بخش مختلف 6 طبقه بخش های تجاری شامل: 269 واحد با صنف های تعریف شده و یک واحد هایپرمارکت مجهز ، 2 طبقه شامل 9 واحد رستوران (فود کورت و کافی شاپ) و یک واحد فضای بازی کودکان و مهد کودک و یک واحد رستوران VIP، یک طبقه سالن تشریفات ویژه (VIP)، 5 طبقه اداری شامل 80 واحد خدماتی و یک طبقه Show Room و فضاهای عمومی همچون فضاهای اختصاصی جهت تفریح و استفاده از فضای سبز داخل و خارج از مجتمع

بخش تجاری

مرکز تجاری تفریحی اطلس تبریز از مراکز خرید بزرگ تبریز است که دارای ۱۸ طبقه شامل ۹ طبقه تجاری که انواع بورس لوازم و کالا های مورد نیاز برای تمامی سلایق و فرهنگ ها را دارا می باشد، ۵ طبقه اداری که انواع شرکت های خدماتی و دفاتر قانونی را در خود جای داده است و ۴ طبقه پارکینگ است. مرکز تجاری اداری اطلس تبریز دارای 160 واحد تجاری است که در کنار تمامی واحد های تجاری در سرتاسر مجموعه رستوران با انواع غذاهای لذیذ سنتی و اصیل،فود کورت با انواع فست فود های لذیذ و متنوع پاسخگوی تمامی ذائقه ها، هایپرمارکت بزرگ و مجهز با انواع اقلام خوراکی مورد نیاز یک شهروند، کافی شاپ با منوی متنوع، شهربازی سرپوشیده مخصوص کودکان برای ساختن لحظاتی مفرح و بی بدیل ، همچنین سالن مراسم برای برگزاری انواع جشن های کوچک بزرگ است.ساعت کار مجموعه تجاری اداری اطلس تبریز هر روز بین ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب است که این ساعت در روزهای تعطیل متغیر است.

بخش خدماتی و رفاهی

مجتمع تجاری اداری اطلس تبریز جهت سهولت رفت و آمد و جابه جایی آسان میان طبقات مجهز به 22 دستگاه پله برقی و 7 دستگاه آسانسوربا ظرفیت های 10، 13، 21نفره با کابین های شیشه ای و استیل ضد خش می باشد که استفاده از تمامی آنها برای عموم مردم است، پکیج آلمانی با برند THyssen از دیگر امکانات رفاهی این مجتمع تجاری تفریحی است.ساختمان مجهز به سیستم تهویه مطبوع می باشد که هوای تازه را به وسیله ی دیگ های بخار و چیلر های جذبی و اتاق های هوا سازو فن کوئیل های سقفی تهویه می کند. ساختمان مجهز به دکوراتیو سیستمهای هوشمند BMS ذیل می باشد: سیستم اعلام و اطفاء حریق، سیستم کنترل نور پردازی، کنترل فیزیکی فضای داخلی و خارجی مجتمع، سیستم کنترل موتور خانه ، سیستم ارتباط داخلی (اینتر کام) ، اینترنت وایرلس همگانی ، صاعقه گیر فرانسوی … تمامی امکاناتی است که در مجتمع تجاری اداری اطلس جهت رفاه و آسایش مشتریان وجود دارد.

آدرس مرکز خرید اطلس تبریز : تبریز، خیابان ولیعصر، خیابان همافر غربی، میدان اطلس

تلفن : 04133249470

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید