arg mall 1

مجتمع تجاری ارگ تهران

22218 2016/07/03
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 4 امتیاز : 4]
آدرس

مجتمع ارگ تجاری تجریش، الگویی کامل از فروشگاه های متفاوت در یک مجموعه است. این مجموعه در زمینی که از باغات گیاهی قدیم تهران در منطقه سعدآباد بوده، بنا شده است. این مرکز خرید یکی از گران ترین و مجلل ترین مجتمع های تجاری تهران و کشور محسوب می شود.

arg mall 2

در مرکز خرید ارگ تهران تنوع تقسیم بندی واحد های تجاری را از 10 متر مربع تا 340 متر مربع می توان مشاهده کرد، که این امر موجب رضایت تمام مشاغل حرفه ای فعال در بازار شده است. دارای واحد های لوکس و بزرگ به مساحت 650 متر مربع برای برند های خاص روز دنیاست، این امر باعث رقابت عرصه ی فروش در بازار می باشد.

مشخصات مجتمع ارگ

arg mall 3

پاساژ ارگ تهران با توجه به طراحی پاسخ گوی به حرفه ی فروشندگی و سایر خدمات مورد نیاز خریداران و … باعث رضایت بالای عموم مردم از این مرکز شده است. به بخشی از مشخصات فنی پروژه ی ارگ می رسیم :

  • بروز ترین و مقاوم ترین سازه اسکلت فلزی (پیچ و مهره)
  • پوشش جداره ها ضد حریق با مقاومت بالای 120 دقیقه آتش سوزی
  • سقف عرشه فولادی
  • دارای فونداسیون یکپارچه مقاوم
  • 12,000 متر مربع دیوار حائل برای جلوگیری از نشست زمین های اطراف

بخش فروش و خدماتی و رفاهی

arg mall 14

در این مجموعه ی بی نظیر و به روز می توانیم بهترین برند های تجاری جهان و کشور را مشاهده کنیم. این مرکز به دلیل قرار گیری در موقعیت خاص و با طراحی مناسب، مورد توجه چهره های خاص سینمایی و ورزشی شده است. در این مرکز خرید فروشگاه های طلا و جواهر، عطر و ادکلن، کیف و کفش، محصولات آرایشی و بهداشتی، پوشاک، لوازم خانگی، لوازم دیجیتالی و الکترونیک، مرکز تفریحی و سرگرمی، تالار پذیرایی خلیج فارس، خدمات و پارکینگ وجود دارند.

arg mall 15

سایر امکانات مجتمع تجاری ارگ تهران شامل فود کورت بی نظیر و شیک، 9 واحد کافی شاپ با امکانات متفاوت، 1017 واحد پارکینگ به مساحت 31,715 متر مربع، چیلر جذبی و هوا ساز، 13 دستگاه آسانسور، 4 دستگاه آسانسور پانورامیک، 1 رستوران به همراه تراس روباز برای سرو غذا، آمفی تئاتر 200 نفره، یک واحد شهره بازی به ماسحت 2893، کارواش و تون آپ، سرویس بهداشتی، یک واحد شهر کتاب به مساحت 47 متر مربع، فضای سبز در پشت بام مجموعه (روف گاردن)، سیستم وایرلس و اینترنت، 221 انبار تجاری و … می شود.

آدرس مرکز خرید ارگ تهران : میدان تجریش، خیابان سعد آباد، بازار ارگ تهران

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید