بازار زیتون بندرعباس

18413 2017/12/13
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 11 امتیاز : 4.7]
آدرس

پاساژ زیتون بندرعباس یکی از بازارهای مهم و معروف این شهر می باشد که خریداران زیادی را به خود جذب کرده است. با توجه به نیاز شهروندان این مجموعه یکی از پاسخگوترین های شهر بندرعباس می باشد که خریداران مختلفی برای امر خرید به آن مراجعه می کنند.

مرکز خرید زیتون بندرعباس جزو اولین مراکز خرید بندر محسوب می شود و به علّت قدمت آن می توان گفت که مجموعه ای پرمخاطب و پرطرفدار است.

مجتمع زیتون بندرعباس در قسمت خدماتی خود دارای مجهزترین امکانات خدماتی-رفاهی برای خریداران خود می باشد که شامل تهویه مطلوب، سیستم گرمایش و سرمایش، دوربین های مداربسته، رمپ و پله برقی، آسانسورهای نفربر و باربر، نورگیرهای سقفی، بانک و عابر بانک، کافی شاپ و رستوران، فضای استراحت و پارکینگ می باشد.

بازار زیتون در بندرعباس یکی از جذاب ترین های بندر از نظر تنوع محصول می باشد. این مجموعه در خیابان امام خمینی تقاطع امام موسی صدر قرار گرفته است.

مرکزتجاری زیتون بندرعباس در بخش تجاری خود بیش از 500 واحد تجاری دارد که به اصناف گوناگون تعلق گرفته است. در بخش تجاری واحدهای پوشاک، کیف و کفش، عطر و ادکلن، مواد غذایی و خوراکی، تجهیزات الکترونیکی و موبایل، لوازم آرایشی و بهداشتی، بدلیجات و جواهرات، لوازم خانگی و … فعال هستند و خریداران مختلفی را تحت پوشش خود قرار می دهند.

بازار زیتون بندر عباس به علّت وسعت فضایی توانسته تا مجموعه ای از امکانات رفاهی و تفریحی را در کنار خریدی آسان به مردم عرضه کند و این امر موجب سهولت و دلچسب شدن خرید برای مشتریان می شود.

معماری مجتمع تجاری زیتون الهام گرفته از معماری بومی و منطقه ای است. با استفاده از نورگیری در قسمت سقف موجب شده تا فضایی وسیع را کاربردی کند و واحدهای تجاری بیشتری در مجموعه جای گرفته شود. در قسمت تالار مرکزی و لابی مجموعه نورگیری گنبدی شکل را شاهد هستیم.

بازار زیتون بندرعباس شامل چند درب ورودی سواره و پیاده می باشد که دسترسی به این مرکز خرید را آسان نمونده است.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید